Wpis z mikrobloga

Moje życie ostatnio przypomina jakąś słabą komedię, bo stężenie dziwnych przygód przekracza wszelkie normy.
Ja nie wiem czy to przez to, że wreszcie ruszyłem się z domu i świat naprawdę tak wygląda ( ͡~ ͜ʖ ͡°), czy po prostu mam jakieś niebywałe ,,szczęście" xd

Do rzeczy jednak. Będąc przed chwilą na zakupach w kaufie upatrzyłem sobie pewne piwerko. Stało ono jednak wyjątkowo wysoko, a do tego daleko na półce. No próbowałem jakoś się po nie wspiąć, ale niestety #krasnal mocno. No i podchodzi taki wysoki koleś i bezproblemowo to piwo ściąga i mi je podaje uśmiechając się przy tym życzliwie.

- Dzięki wielkie, stary. Jesteś, cholera, moim rycerzem na białym koniu - staram się rzucić jakiś nieśmieszny żart, aby rozładować lekkie zażenowanie ;)
- Hahaha, nie ma problemu! Jak będziesz potrzebować jeszcze pomocy, to kręcę się w pobliżu - typo się śmieje
- Dziękuję, na pewno nie omieszkam!
- To może daj mi swój numer telefonu, to częściej będę mógł ci pomóc.

WTF.

- Eee... No dziękuję, ale wiesz... Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy, ale ja preferuję dziewczyny...
Koleś się wyraźnie zmieszał, walnął buraka i szybko powiedział:
- Ojć. To przepraszam - po czym się zewakuował.

#!$%@?, ten mem to chyba prawda, ale z poprawką, że niscy faceci też są dla wysokich facetów xDD

#wzrost #truestory #niebieskiepaski i chyba trochę #heheszki
źródło: comment_4FfvbB2Sk6Mj8sxjs9YoWucP6aiTiuaE.jpg
  • 17
@fizzly: Dziękuję, ale dla mnie to normalne zachowanie :) Wbrew temu co twierdzi większość rodaków, to dla mnie fakt istnienia homoseksualizmu jest zupełnie normalny. W domu zostałem wychowany tak, że w życie innych ludzi się nie miesza i każdy ma prawo do takiego życia jakiego tylko chce.

Zmieszałem się i zdziwiłem, bo nigdy nie spotkałem się z tym, aby #teczowepaski podrywały w miejscach publicznych. Czyli w tym kraju też coś rusza