Wpis z mikrobloga

No i znów myślę nad rozebraniem czegoś wyjątkowego :)
Tom Ford Eau De Soleil Blanc - po 4.5zł/ml - Od wczoraj mam go na ręce i nie daje mi żyć, wciąż zbliżam ręke by go poczuć. Trochę jak olejek do opalania z pomarańczą w tle, ale w stylu fordowskim, pełny klasy i ekstrawagancji. Nie jest to zapach dla każdego. Dla mnie to zapach w stylu fuck the rules !
Perfuforum się jara, nezdeluxe się jara, Co wy na to ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dekanty +3zł, wysyłka 11 kurier, 15 paczkomat.
Minimum 10ml.
#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - No i znów myślę nad rozebraniem czegoś wyjątkowego :)
Tom Ford Eau De So...

źródło: comment_9ucnE67KQ5ZJ7BTVWQjQIRsxKYV2ZyG2.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzieju41: Tu Was zaskoczę, dla mnie na ciepłe dni było by zbyt męczące być może, choć musiałbym sprawdzić je latem. Natomiast teraz idealnie się nadają by pomyśleć o lecie i poczuć się wyjątkowo :) Ja je biore raczej na najbliższe miesiące, teraz-wiosna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pavl_: Sprawdź bo to unisex i nie każdy się odważy chodzić w takim zapachu. Dla mnie to ideał wyróżnienia się i wyjścia ze strefy komfortu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie no żart z tym komfortem, raczej wiem że nikt tak nie będzie wiosną pachniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SnoobDuog: na pewno fajnie sie wyróżniać. mam nadzieję że bardziej czuć cytrusa i kokos, bo kiedyś chciałem kupić Diora Fahrenheit - znajomi powiedzieli żebym nigdy więcej sie nim nie przyskal bo za mocny i bardziej dojrzalego mężczyzny. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: jakbym wziął 10 ml TF to dało by radę podzielić twoje dekanty na pół? tzn po 15ml Jean Paul Gultier Fleur Du Male i 15ml Atelier Cologne Philtre Ceylan? 30ml trochę dużo jak na 4 rozbiórkę w ciągu 10 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz