Wpis z mikrobloga

@PMV_Norway

wiesz to jest koleś od kasy, przecież on nie idzie w politykę dla idei a dla kasy.

Ostatnio w wywiadzie powiedział, że jeśli mu się nie uda, to rezygnuje z polityki.
Czy to jest poważny polityk?
@#!$%@?

#!$%@? nie wolnorynkowy


Walczą o ten sam elektorat, który w Polsce jest niewielki.

Żaden wolnościowiec nie zagłosuję na koalicje narodowych socjalistów, endeków + korwinowców


To prawda, ale to kuce nie wiadomo dlaczego określają się "wolnościowcami".
@Probz

To prawda, ale to kuce nie wiadomo dlaczego określają się "wolnościowcami".

Bo w wyborach do europarlamentu nie ma znaczenia jaki masz pogląd na gospodarkę, a tylko jakie masz stanowisko wobec UE.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@za-co: widzisz masz błąd w rozumowaniu. Bo nawet osoba odchodząc z polityki która była w niej mocno osadzona znajdzie sobie lepsza robotę niż programista 15k.
@howe: tu nie chodzi o to ze wziął czy nie wziął się z nikąd. Chodzi o to ze polityka i władza demoralizuje. Zwłaszcza gdy można ugrać dużo dla siebie i swoich ziomkow
@Probz Ale wiesz o tym, że jeśli Korwin pójdzie z RN, to musi być umowa? W umowie muszą być zapisy odnośnie postulatów gospodarczych, wg których koalicja będzie zobowiązana głosować jednomyślnie.

Korwin ledwo wyciąga 3% poparcia, a z koalicją musiałby 8%, więc mało prawdopodobne jest, aby startował z RN, a jeszcze musiałby wcześniej się dogadać z socjalistami.
@PMV_Norway: Ja tam z jednej strony lubię wypowiedzi Gwiazdowskiego na temat gospodarki. Z drugiej jednak strony nigdy nie zagłosuję na wolnościowca ekonomicznego który jest jednocześnie konserwatystą obyczajowym. Dla mnie to się ze sobą po prostu kłóci.
@kanapeczka_z_kanapa: Czemu miałoby się kłócić? Zdarza mi się słyszeć ten pogląd, ale jakoś partie etatystyczno-socjalistyczne z silną ingerencją w rynek często wiążą się z liberalizmem obyczajowym i nikomu to nie przeszkadza. Nigdy nie słyszałem, żeby komuś przeszkadzał taki układ w partii Razem. Skąd w takim razie taki przesąd po drugiej stronie?
@Probz: Rozbija? Jeszcze dobrze nie wystartował i już go popiera 2x więcej osób, niż JKM w najlepszych dla niego wyborach. Poza tym #!$%@? jak potłuczeni z tym nowym bożkiem. Gość od wielu lat jest jedną z mądrzejszych osób w kraju jeśli chodzi o wizję podatków, systemu społecznego itd. Polecam lekturę jego książek, chociaż dla statystycznego wykopka mogą być zbyt ciężkie. To jest prawdziwy wolnościowiec z realną wizją odbudowy tego co w