Wpis z mikrobloga

@Forbot: czy on to właśnie obciął podłączone do prądu metalowymi nożyczkami bez plastikowych obejm na palce?


@ygrek3: to tylko 5V nic mu się nie mogło stać
  • Odpowiedz
@eragonn14 Ooo, faktycznie 5V i 4,5A! Nie wiedziałem, że ktoś poza Oneplus to zastosował, a to znacznie lepsze niż podbijanie napięcia jak w standardowym Quickcharge. I kabel i ładowarka musi być oryginalna, nie?
  • Odpowiedz
@Trollunio: Nie sorry. To Oppo R17 pro ma dwie baterie po 1850mah ;) Dzięki temu podaje 5v 10A w trakcie ładowania i ładuje dwie baterie równolegle. Po odłączeniu od ładowania sterownik baterii najpierw rozładowuje jedną baterię, a potem drugą dzięki temu zachowuje się jak 3700mah a ładuje się dwa razy szybciej. Mega technologia.
Jeśli chodzi o czas ładowania to żaden producent nie dosięga nawet do pięt Oppo.
  • Odpowiedz
@eragonn14 Aa, no to ok :-) Fajnie, dzięki, bo nie wiedziałem jak działa ten nowy, lepszy dash charge. Były przypuszczenia, że może w op6t to będzie, ale jednak nie. No przyznaję, oppo robi mega robotę, ja się mega jaram zwykłym dashem w OP, a tam to już całkiem magia!
  • Odpowiedz