Wpis z mikrobloga

#pytanie do #rozowepaski
Chcę kupić narzeczonej porządną suszarkę do włosów, taką na całe życie, bo aktualnie używa jakiejś za 40zł...

Narzeczona dała mi tylko 2 podpowiedzi: Remington i jonizacja.

Mi zależy na tym, aby suszarka była też w miarę cicha.

Znalazłem coś takiego, co myślicie? Możecie podpowiedzieć na co zwrócić uwagę?

https://m.euro.com.pl/suszarki-do-wlosow/remington-ac8820-keratin-protect.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiA-c_iBRChARIsAGCOpB0dYp5ocGVGToW4WsKZGmUGYdx57tZEVA4uIgm5JI8lVEnc1yH32-EaAsuFEALw_wcB

#kiciochpyta
  • 22
@sortris: to narzeczona dała ci aż dwie podpowiedzi i to całkiem niezłe:) ta jest spoko- choć dla mnie mega ważna jest też poręczność i wielkość- często jeżdżę w różne miejsca i ja wolę mieć małą suszarkę, która nie zajmuje dużo miejsca w bagażu.
@sortris: Swojej kupiłem taki model PHILIPS MOISTUREPROTECT HP8280/00 około 2008 roku i do dziś hula, oczywiście model miał minimalnie inną obudowę, sprzęt nie do #!$%@?, nawet przewód został dobrze zrobiony do tego stopnia, że przy jej wiecznym skręcaniu i kombinowaniu nic się z tym nie dzieje.
@sortris: a gdzie komentarze „HEHEH #!$%@? BECIAKU #!$%@? KUPUJESZ SWOJEJ NARZECZONEJ SUSZARKE PEDALE?! CO POTEM, ZABIERZESZ JĄ NA KOLACJĘ?! XDDDDDDD ALFA SZMACI BETA PŁACI NARA PRZEGRYWY LOSZKI TO COOOOOOOOORVY XDDDD”
Ta pierwsza ma według opisu na pierścieniu kreatyne i coś tam która pod wpływem ciepła się uwalnia i nadaje włosom lepszy wygląd ta druga tańsza ma inny dyfuzor kształt specjalny i ma utrwalać stylizację na dłużej i dostarczać ciepło tam gdzie jest potrzebne. Ja remingtona mam wszystkie produkty i suszarkę, prostownicę itd. Suszarkę mam zwykła z jonizacją już 4 lata i jestem zadowolona ;)