Wpis z mikrobloga

  • 1203
Mirki, kupiłem M5 i dostałem od dealera taki fajny model na półkę, skonfigurowany tak samo jak moje auto :D niby drogiazg, ale moge sobie popatrzeć na moje M5 nawet jak stoi w garażu (ʘʘ)
Oczywiscie model zajmie zaszczytne miejsce i postawie go na kominku obok zdjęć żony i syna ()

#bmw #m5 #carboners #samochody #motoryzacja
daeun - Mirki, kupiłem M5 i dostałem od dealera taki fajny model na półkę, skonfiguro...

źródło: comment_d7S7ACn4XXfwvoZKMqLZlsJT1zvQ2wct.jpg

Pobierz
  • 165
zakładając dobre doposażenie to 750k więc równowartość waszych (rzekomych) DWULETNICH PRZYCHODÓW CAŁEJ RODZINY. Zasady higieny finansowej wskazują, że nie kupuje się aut wartych więcej niż 6 wypłat. Tutaj 24, i to jeszcze podwójne. tl;dr;Jesteś zbyt biedny, żeby nawet baitować na bogactwo. xD


@szym0n: Serio? W Polsce? Tutaj nie ma czegoś takiego jak "odpowiedzialność finansowa", a jak już kupuje się auto, albo dom to kredyt ma taki, żeby się zesrać potem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranger: wszystko zależy od człowieka. Ja np. ostatnio przesiadłem się z samochodu wartego jakieś 22% mojej wypłaty netto na 1,5 wypłaty netto, a i tak zastanawiałem się czy jest sens takie drogie auto kupować. Oczywiście mówię o wpłacie tylko mojej, bez żony.
Po prostu każdy ma inne potrzeby. Jeden musi się pokazać, a drugiemu wystarczy że w miarę komfortowo i bezpiecznie przewiezie swoją dupę z punktu A do punktu B.