Wpis z mikrobloga

@korporacion: naprawde sa jeszcze ludzie ktorzy mysla ze tylko 120kg kulturysci wala koks? wszelkie mozliwe wspomagacze wala #!$%@? kolarze czy skoczkowie narciarscy a co dopiero "kulturysci", i w sumie nie ma w tym nic specjalnie "zlego", ot taki "sport" albo raczej hobby.
  • Odpowiedz
@hekktik: Zrozum tu nie chodzi oto, że ktoś wali towar bo to nic dziwnego, ale jeśli promuje przy tym różne techniki i suplementy podpisując je w zasadzie swoją sylwetka i twierdzi, że jest naturalny to wtedy warto przeprowadzic dyskusje
  • Odpowiedz
@DanielKrul: to raczej ty zrozum ze nie warto bo towaru nikt nie zareklamuje a suple reklamuja wszyscy, tak samo jak swoje treningi, rozpiski, diety wiec o czym tu #!$%@? dyskutowac. caly ten sport to gowno i pompowanie balonika z napisem "ego"
  • Odpowiedz
@korporacion: @Donyo: @hekktik: @DanielKrul: Jak on jest na bombie, to tutaj połowa tagu jest na bombie. Zrozumcie, dobre światło, pompa i wybieranie godziny zdjęć. Pracowałem z trenerami co wyglądali jak gówno, a na zdjęciach wychodzili 10x lepiej niż na żywo. To jest magia internetu i zdjęć. Ile jest fit lasek na ista co w jednej pozie ma brazylijski tyłek, a na żywo jest naleśnik.

Jak jeszcze pracowałem jako
  • Odpowiedz
@Cojestpiec: nie o to mi chodzi, ch z tego ze oni na zywo wygladaja na mniejszych etc - nie ma porownania z przecietna osoba na focie/filmach to wiadomo ze wielkoludami nie sa, oczywiste, ale wlasnie chodzi o to ze 90% rozmiarowo w miare normalnych ludzi i tak #!$%@? towar ( to ze ch z tego i niech sobie #!$%@? to inna kwestia). w ogole by mnie nie zdziwilo gdyby koles sobie
  • Odpowiedz