Wpis z mikrobloga

@kipowrot:
Teraz kulam Superbem III 1.8 TFSI 180KM/DSG7, ale najmocniejsze auto do tej pory to była Omega 3.0 V6 211KM w manualu. Osiągi porównywalne a nawet trochę lepiej do 150 km/h zbiera się Skoda za to spalanie 14l/100 w Omedze vs 8l/100 w skodzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kipowrot:
Wyszły ciekawe wyniki. Wygląda na to, że tyle samo Mirków jeździ albo kosiarkami do 100KM albo od razu ponad 150KM. Druga ciekawa sprawa to to, że wąska grupa 100-150 KM jest tak samo liczna jak wszystkie pozostałe razem wzięte ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smk666 tak z ciekawosci to odpycha sie ten superb jakos bo to dosc ciezki samochod, i jak wyglada to jakosciowo? Bo jezdzilem trojka na jezdzie testowej ale w 25 min za wiele sie nie da stwierdzic
  • Odpowiedz
@Irekpodeszwa:
W ogóle można się zdziwić co do masy - moja wersja (liftback, ambition) waży tylko 1410 kg, co na takie auto jest świetnym wynikiem (i niższym o 400 kg od św. p. Omegi, mimo porównywalnych gabarytów).

Co do osiągów to ani razu nie pomyślałem, że to 180 KM to za mało (a zacząłem poszukiwania auta od 250 KM wzwyż, tylko zabrakło kasy na wersję 2.0/280 KM). Końcem końców wybierałem miedzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smk666 pytam bo wlasnie mam teraz o3 rs tyle ze w dieslu i bylem wlasnie ciekawy jak to wyglada w superbie, bo w przyszlym roku planuje sie przerzucic na benzyne i myslalem wlasnie o superbie , ewentualnie o kolejnej o3 rs
  • Odpowiedz