Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś może kartę w sklepie nVidii? Te #!$%@? 2 tygodnie temu anulowali zamówienie bo dane płatności źle wprowadzone czy coś. 2 tygodnie czekałem na zwrot hajsu i teraz zamówiłem ponownie. Z tym, że mam taką paranoję, że nie wiem czy adres z polskimi znakami, czy w ulicy dać "ul." itp. Ktoś z tamtąd zamawiał może i powie co wprowadzał?

#nvidia #pcmasterrace
  • 19
@Pikselowaty: najbardziej posrane jest to, że system żadnego komunikatu nie pokazał. Blokada na koncie na 1620 zł i rób co chcesz. Przez 2 tygodnie ani karty ani hajsu bo wpisałem zupełnie inny adres do faktury niż mam na karcie

@Resuscytacja: a możesz powiedzieć jak wpisywałeś dane do faktury? Z polskimi znakami? Z "ul." tam gdzie ulica? Czy na Paypal jakoś inaczej?
@bukakacake: nie wpisywałem danych do faktury, pobrało mi je automatycznie z konta Paypal. Polski znak mam w miejscowości, ale to chyba nie powinien być problem.

W statusie zamówienia mam już kod do BFV/Anthem, a przy karcie jest napisane przesyłka spakowana.
@bielas05: Ja też kartą, u mnie żadnego powiadomienia jak na razie. Zablokowane 1619 na karcie i tyle. A w "adres do faktury" wpisywałeś polskie znaki, czy np "ul." przed ulicą? Bo wiem, że mogą się dowalić do czegoś takiego :/
  • 0
Dostałem dzisiaj rano potwierdzenie przetwarzania płatności. Status zmienił się na "przetwarzanie" i dostałem kod do gry. Dzięki wielkie za odpowiedzi
Wlasnie zamowiłem kartę i też wpisalem inne dane do faktury.. na stronie zmienił sie status na PRZETWARZANIE i dostałem kod do gry.Myślicie, że wszystko będzie okej ?