Wpis z mikrobloga

@MyPhilosophy Nie wiem. Mam #!$%@? na to kto w czym chodzi xD

Ale sam mam dwie pary wz.93 i są mega wygodne do noszenia przy pracy ( ͡º ͜ʖ͡º) wow, czasami pójdę w nich nawet na zakupy do biedronki czy innego lidla, ale ludzie muszą mieć że mnie beke hihi
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: Moro, często jest wygodne. Miałem kiedyś spodnie moro, super wygodne i nie zamianiłbym na nic innego. Po tym, jak się rozpruły i wytarły, sprawdziłem co mają takiego w sobie, że są tak wygodne i odkryłem, że miały w składzie 15% elastanu. Szukałem firmowych spodni z elastanem i znalazłem Wrangler/Regular. Według mnie idealny krój i super wygodne, rozciągliwe, tylko drogie 320zł. Polecam
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: aż odpisze mirkowi:
1. Są ciepłe
2. Mnóstwo kieszeni, pojemnych i łatwo dostępnych
3. Mega mocne, nie #!$%@?ą się jak marketówki
4. Normalna szerokość = wygoda (no chyba że wolisz rurki)
4.76 #!$%@? Cię to obchodzi co kto ubiera
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: Ale to jest Marines a oni biegają w marpatach najczęściej zielonych, koledze pewnie chodziło o US Army.
@Morderczy_Morszczuk: a tam #!$%@? banialuki. Nikt w polskim woju nie mówi bojówki tylko kuce którzy kupują spodnie z demobilu pochodzące najczęściej z baz NATO w Niemczech. Mówi się moro, moracze, na każdy komplet mundurowy bez względu na wzór bo tak się już utarło, każdy wie, że tak naprawdę to były kiedyś te
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MyPhilosophy: ja noszę jak idę do przyjaciół na imprezę, a wiem że siedzimy na dworze. Są zajebiście wygodne i się tak nie brudzą
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: kiedys jak mialem uaza to chodzilem w takich ciuchach, teraz juz nie xD
ALE
oryginalne ciuchy wojskowe sa zajebiacie wygodne, niezniszczalne i w #!$%@? trwale, nie wciagaja brudu itp
Potem dlugo je #!$%@? na warsztacie i wytrzymywaly wszystko- oleje, ropy, smary i inne takie syfy, a po praniu jak nowe. Zimowe cieple, letnie pepsze niz krotkie portki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale chodzenie w tym
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy
Co sprawia?
1. Jego o środowisko (np. wędkarze) tudzież osoby, które lubi oglądać na yt się tak ubierają na swoich filmikach. A nasz koleżka chce się z nimi identyfikować.
2. Może jechał do roboty, a takiej odzieży trzeba przyznać, że jest cholernie praktyczna. Ma dużo kieszeni i z reguły jest szyta z materiału o wyższej gramaturze przez co jest ciepła.
3. Kojarzy się z siłą, może nawet agresją, przez co
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: znowu sie czepiasz ludzi?
- homoseksualisci, ktorzy sobie chodza po ulicy i nikomu nie przeszkadzaja
- inne gatunki muzyczne
- ludzie chodzacy w camo
Co nastepne? Ludzie jedzacy sucha bulke zamiast z maslem?

Moze podejde od innej strony:

Zastanawia mnie co sprawia, że faceci pracuja w T-Mobile. Ani to dobrze platne, ani to ciekawe, pasuje #!$%@? chyba tylko do bieda CV i na chwalenie sie, ze ma sie najnowsze telefony
  • Odpowiedz