Wpis z mikrobloga

@Gacrux: przyglądam się tematowi gdzie ludzie wymieniali sie zdjęciami, i ASO od ręki wymienia czy tam czyści i konserwuje zardzewiałe kanapy. I to jest jedyna część która rdzewieje w nowych (2016+) mazdach
@Rabusek: Nie dają bogatego wyposażenia. Za bazowe 90k+ nie masz nawet ledów. Gdzie w modelu BN za 88k miałeś wersję skypassion (ledy, czujniki przód tył, martwe pola, grzane fotele + kierownica, felgi 18tki i parę innych drobiazgów) :)

Za 150k masz 6tke #!$%@?ą, gdzie jakość wnętrza pomiędzy 3 a 6 to niestety, ale jednak przepaść. Miałem ostatnio na pół dnia nową 6, to jak wsiadłem później do mojej 3jki BN to
@Rabusek: Trochę późno, ale chyba masz mocno wydumane oczekiwania co do tej super gwarancji i ogólnie japońskiej niezawodności, która wyjeżdża z fabryki gdzieś w Meksyku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gwarancja jest przygotowana głównie po to jakby Ci nagle ruda zaczęła żreć podłużnice czy nadkola ale uwaga: bez penetracji lakieru. Sam miałem sytuację, że ASO odmówiło zamalowania zardzewiałego odprysku wokół którego zaczął puchnąć lakier bo uszkodzenie mechaniczne nie