Wpis z mikrobloga

ale wiecie wykopki ze feminizm to po prostu chodzi o rownosc praw kobiet i mezczyzn? I jest np rowniez feminizm chrzescijanski (laska ma zaznaczone ze jest chrzescijanka). I nie - bycie feministka nie oznacza ze laska nie dostrzega roznic miedzy kobietami i facetami i od razu chce zeby ja prowadzic do kierownika.
tylko po to żebyście kobiet nie traktowali jak obiekty seksualne, uważali za równych sobie, traktowali tak samo


@RustyJames:
1. Kobiety jaki i zresztą mężczyźni są istotami seksualnymi. Młoda atrakcyjna kobieta zawsze będzie dla zdrowego mężczyzny w jakimś stopniu obiektem seksualnym. Odsyłam cię do lekcji anatomii człowieka.
2. W Polsce od odzyskania niepodległości kobiety mają równe prawa z mężczyznami. Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale ja dorastałem, w kraju gdzie
@rrdzony: wait a second, czy ona jest wielbicielką wieczórów kawalerskich? o.O

stag party

a celebration held for a man who is about to get married, attended only by men.

"your best mate's stag party should be a time of extravagance"
@Alex_Krycek kobieta może być dla ciebie obiektem seksualnym, ale np twoja żona, dziewczyna, lub kobieta która okazuje ci takie samo zainteresowanie, nie powinneś tego okazywać w żaden sposób np. W pracy? Nie wydaje ci się to w porzadku wobec tej kobiety, że nie będziesz jej stawiał w niekomfortowej sytuacji? chodzi o to byś kobiety traktował jak powinny traktowane, a nie jak dupa do ruchania, albo że ma cycki to znaczy, że bys
@NoGo24 mogą #!$%@?ć i jest wiele które pracują ciężko fizycznie. Tylko pamiętaj, że kobieta ma też inna rolę w społeczeństwie i to jest rodzenie dzieci. Żaden facet nie może tego zrobić, więc o kobiety w jakiś sposób należy dbać, by mógły te dzieci rodzic. A niestety praca fizyczna nie sprzyja temu. Naturalne więc, że kobieta będzie wybierać pracę mniej fizyczna, bardziej społeczną. Jednak nadal kobiety chcą I nadal pracują fizycznie. Tylko ty
@RustyJames takich wiele, że dane gusu wyglądają jak wyglądają, więc nie #!$%@?. Skoro ich rolą jest płodzić, to niech to robią, bo na razie to słabo im to idzie. Jak praca w banku jest społeczna to ja #!$%@? xD
Widzę ich za mało, a żyje w bardziej egalitarnym kraju niż Polska. #!$%@?ą tylko o równości, ale tylko to wygodnych posadek. Pierwsze kroki stawiłem w branżach fizycznych, więc mam rozeznanie :)

Kobiety nie
kobieta może być dla ciebie obiektem seksualnym, ale np twoja żona, dziewczyna

@RustyJames: jak kobieta staje się dziewczyną/żoną faceta to dalej jest dla niego również obiektem seksualnym. Co zabawne Polki w długoletnich związkach często się skarżą na brak zainteresowania seksualnego ze strony swoich partnerów.
I co ma znaczyć, że

byś kobiety traktował jak powinny traktowane

Każdy bez względu na swoją płeć zasługuje na szacunek! Tak się akurat składa, że w moich
@Alex_Krycek jak kobiety traktują tych niezaradnych, nieatrakcyjnych mężczyzn xd nie dają im się wyruchac? To jest taki problem Xd normalnie ignorują ich, pracują z nimi normalnie jakby pracowały z kimś z kim muszą wykonokac jakąś pracę xd czyli jak ty traktował byś jakiegoś randoma z którym Ci przyszło pracować. Tylko jeżeli kobieta jest ładna to byś jej pewnie lizał stopy bedąc podnozkiem xd oczywiscie to idzie już za daleko i przesadzam. Jednak
@NoGo24 bo ty gadasz o politycznych aspektach feminizmu, bo właśnie ktoś tam tą kobietę do tego banku wsadza, by robić inne interesy na tym, albo zaplusowac w pewnych kręgach. To samo jest dawanie dużych datkow na jakieś charytatywne gówna. Ja mówię o ideologii feminizmu, nie chce się wypowiadać o innych jej aspektach, bo czasami to w ogóle nie jest związane z feminizmem, a interesem.
jak kobiety traktują tych niezaradnych, nieatrakcyjnych mężczyzn xd nie dają im się wyruchac?

@RustyJames: czy ciebie do reszty po#$%oliło? Przecież komentarz wcześniej pisałem do ciebie, że byłem w pracy szykanowany przez kierowniczki i jej pracowniczki za to, że byłem cichy, mało męski, itp. Zresztą w rodzinie i w szkole podobnie byłem mieszany z błotem. Wiadomo od facetów, też się często zdarzało coś niemiłego usłyszeć, ale dlatego podkreślam, że liczy się to