Wpis z mikrobloga

@CzajnikZniszczenia: Ale ja nie pytam, co Ciebie śmieszy, tylko dziwi mnie, że osoba, która rozpoczyna większość swoich aktywności na tym portalu od zademonstrowania przynależności do pewnej mniejszości społecznej po to, aby szukać u innych akceptacji dla swojej odmienności i walczyć z przesądami może zamieszczać treści, które wyrządzają krzywdę innym mniejszościom. Czyż nie jest to gwałt na logice?
@przekojot:

tylko dziwi mnie, że osoba, która rozpoczyna większość swoich aktywności na tym portalu od zademonstrowania przynależności do pewnej mniejszości społecznej po to, aby szukać u innych akceptacji dla swojej odmienności i walczyć z przesądami może zamieszczać treści, które wyrządzają krzywdę innym mniejszościom.


Wyrządzają krzywdę? Jak zobaczysz, że jakiś Murzyn umarł albo zachorował bo kolega wkleił mema to mnie zawołaj. Na obrazku mamy żart bazujący na stereotypach. Stereotypy dotyczą absolutnie każdej
@CzajnikZniszczenia: Przede wszystkim rozróżnij pojęcie grupy społecznej od mniejszości seksualnej / wyznaniowej / rasowej, a do jednej z takich należy op, na czym buduje swój wykopowy wizerunek wojownika o prawa lgbt zamieszczając tu niejednokrotnie materiały o estetyce mało popularnej w kręgach spoza swojej mniejszości i nie tagując ich nawet jako nsfw. Uważam, że taka osoba nie ma moralnego przyzwolenia na publikowanie treści dyskryminujących inną mniejszość nawet jeśli to tylko żart. Jest
@przekojot: Czyli nie uważasz, że ogólnie nie powinno się żartować, tylko, że TA KONKRETNA osoba nie powinna? W takim razie od początku powiedz o tym wprost, a nie zasłaniaj się ochroną mniejszości. Twoja pierwsze wypowiedź sugerowała, że geje nie mogą się śmiać z czarnych, co sugerowało, że również czarni nie mogą śmiać się z gejów i tak dalej. Dlatego się przyczepiłem, bo wcale się z tym nie zgodziłem. A czy ta