Aktywne Wpisy
luke-mat +16
Najbardziej mnie w UE rozwala Von der Layen, która już 3 razy wyłaziła i tonem papieża piała o pokoju i deeskalacji xD
Przemądrzałe elitki brukselskie myślące, że mają jakąś sprawczość
#iran
Przemądrzałe elitki brukselskie myślące, że mają jakąś sprawczość
#iran
nad_niemnem +4
No widzę wykopki się zesrały bo napisałam że antynatalizm to choroba psychiczna. A to jest PRAWDA! Jesteście nienormalni i powinniście się leczyć żeby nie zarażać normalnych swoją głupotą. Nikt zdrowy i szczęśliwy nie ma takiego podejścia, tylko chorzy i nienormalni koniec kropka. Nie zamierzam płacić podatków na wasze emerytury a jak jakiś bezdzietny będzie się srał o pomoc to jeszcze go wyśmieje.
#antynatalizm #dzietnosc #demografia
#antynatalizm #dzietnosc #demografia





BMW E90 318d
136KM
sedan (bez navi)
2009 (w 2016 sprowadzony z Belgii - ponoć sprawdzony od stóp do głów bo rodzina ma tam biznes)
192 000 km przebiegu
Skóry
Pełna książka
Wszystko wymieniane na czas, regularne wizyty w ASO
Ubezpieczenie OC AC do końca 2019
Życzy sobie 30k zł.
1. Czy cena jest adekwatna do stanu auta analizując powyższe dane?
2. Czy to prawda że silniki M47 są jednymi z bardziej awaryjnych i ryzykownym jest pchanie się w tą jednostkę?
3. Jak wyglądają koszty eksploatacji tj czesci na tle innych mark?
4. Czy jednak za 30k można ustrzelić coś lepszego niekoniecznie BMW E90?
Wychodzę z założenia zen zawsze lepiej kupić od znanej mi osoby niż u Mirasa czy prywatnie u kogoś obcego.
Wykop pomusz.
#motoryzacja #bmw #samochody
1. Cięzko stwierdzić
2. Nie wiem
3. Niskie, jak chodzi o pierdoły typu amortyzatory, klocki, itd. Co do silnika nie wiem, bo inny miałem
4. Ale czemu chcesz coś innego? Możesz kupić i paserati, i Volvo S60. Ale E90 to świetne
- gowniany silnik
- od kobiety
- w biedaku.
hmmm, zastanowmy sie...