Wpis z mikrobloga

@Jonny2604: @Gr3gor: biuro #!$%@? rodzynek xD paluch to jeszcze wiekszy hipokryta niz ten lamus szpaku. Wielki ulicznik, ochroniarz hip hopu - do #!$%@? dupy multiemu to jest pierwszy, ale jak pener z poznania nagrywa z jang igim czy multim to ryj stuli, bo nie opyla mu sie taki beef? Pieprzony hipokryta

Albo wezmy szpaka. Zdissowal multiego, a w wywiadzie „nic do niego nie mam, mozemy sie na piffko umowic” xD
@AnoniGiovanni:

Hip Hop to muzyka dla podludzi

2 dissy, kilkanascie zwrotek i ani jednego ANI JEDNEGO konkretnego pocisku.

Jak masz #!$%@? w uchu to pewnie ani jednego. Poza tym,imo podludźmi są osoby które wciskają swój gust innym na siłe i #!$%@?ą się jak ktoś ma inne zdanie, dla mnie ktoś może sobie słuchać nawet godów łosi euroazjatyckich przerobionych pod techno i #!$%@? mnie to obchodzi dopóki nie kaze mi słuchać z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jonny2604: a ja ci napiszę tak. #!$%@? mnie obchodzi zdanie mentalnej zielonki która i tak wsiąknie na następny rok i za ten rok przyjdzie wrzucić jakiś kolejny swój wysryw ( ͡ ͜ʖ ͡)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnoniGiovanni: ogarniasz motyw, że obecnie większość polskiej sceny to autotune? Jak tam Seba? Sztywno #!$%@?ć policje?@Gr3gor: następnym
Tak ciężko wam łaki jeden z 2 ogarnąć, że młode koty wchodzą na scenę? Skończyły się czasy #!$%@?Ć POLICJE, autotune to teraz narzędzie tak naprawdę no i, że niby Bezczel pozjadal beef? O #!$%@? iks de, niech ktoś jeszcze powie, że paróweczka to dobry był numer XDDDDDD
@Jonny2604: Simba nie komik ( ͡
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jonny2604: @AnoniGiovanni serio ktoś tutaj sie pruje o autotune? Szkoda że raperzy w USA, skąd hip hop się wywodzi w zasadzie, lecą na AT cały czas i na koncertach robią taki #!$%@? że się w głowie nie mieści. Polaczki dalej chcą słuchać tylko prawilnego rapu, albo lamentów pokroju Taco, a wszystko inne jest be. Wszystko idzie do przodu, łącznie z muzyką ale polskie puste łby tego nie potrafią ogarnąć, za ciasno
@riko1: @BubbleGun: Seba? XD no tego jeszcze nie bylo, zeby psychofanka szpaka wyzywala kogos od seb. To wasz idol lamusy jest sebixem, ktory kreuje sie na wielkiego hustlera, a jest #!$%@?ą

@Matt3rs: raperzy i #!$%@? na scenie? xDDD po 3 hajpmenow i muzyka z playbacku. Do tego skacza jak malpki po scenie, a gimbusy w koszulkach kupionych za hajs starych malo co sie nie posraja. Hip hop to jest