Wpis z mikrobloga

Pamiętacie nasz darmowy kurs elektroniki? Miło mi ogłosić, że udostępniona została odświeżona wersja kursu. Pojawiły się nowe ćwiczenia i wyjaśnienia, setki zdjęć oraz ilustracji. Na pierwszy ogień podstawowe pojęcia ( ) Kurs elektroniki – #1 – napięcie, prąd, opór, zasilanie. Zachęcam do sprawdzenia nowej wersji materiałów - do tej pory z kursu skorzystały tysiące osób, teraz "próg wejścia" jest jeszcze niższy i naprawdę każdy może poznać elektronikę w praktyce.

#forbot #elektronika #technologia #ciekawostki #nauka
Wyjątkowo wołam też #programowanie bo sporo programistów korzysta z tego poradnika, aby wejść w świat elektroniki
Pobierz Forbot - Pamiętacie nasz darmowy kurs elektroniki? Miło mi ogłosić, że udostępniona z...
źródło: comment_LcTDlBdwTu0eQiIjvi33kIKOxAGkarwi.jpg
  • 29
@piaskun87
@Forbot czytałem poprzedni i dalej to dla mnie abstrakcja. Mogę się nauczyć tego na pamięć, umieć liczyć, ale zrozumieć czemu tak i wyobrazić już nie umiem i dalej nie wiem o co chodzi z prądem poza tym, żeby nie wkładać widelca do kontaktu. Odpadam na poziomie np. uziemienia :D
prąd to dla mnie abstrakt

@piaskun87:

Abstrakt – streszczenie publikacji naukowej lub książki, w którym w formie maksymalnie skondensowanej z jak największą liczbą słów kluczowych, zawarte są podstawowe informacje o tezie artykułu, metodyce przeprowadzonych badań, najważniejszych wynikach oraz wnioskach.

xD