Wpis z mikrobloga

MOJ TYPOWY DZIEN
Dzisiaj wstałem o 4 rano, na 10km bieg po krakowskim osiedlu. Po drodze wstąpiłem do lokalnej piekarni po świeże pieczywo dla mojej rodziny. Około 5:00 wróciłem, przygotowałem drugie śniadanie do szkoły dla dzieci i dla mojej żony. Wziąłem prysznic, umyłem zęby. Jest godzina 5:30, czytam poranne wiadomości zagranicy po angielsku. Godzina 6.00 czas na moją ulubioną lekturę (po angielsku). 6:45 Zaspokajam seksualnie moją żonę, i siebie też przy okazji. 7.10 Robię pierwsze śniadanie dla mojej żony i dla dzieci, przy okazji budząc je. W między czasie przypominam dzieciakom, żeby umyli twarz i zęby. 7.45 Dzieci i żona gotowi do wyjazdu. Na początku odwożę dzieci do szkoły oddalonej 2km, a później żonę do pracy. 8.25 Wracam do domu i zaczynam swoją pracę zdalną (dla klienta z USA). Do godziny pracuję 15, a przy okazji robię pranie, prasuję, sprzątam. O 15.00 odbieram dzieciaki ze szkoły i zawożę je do szkoły języka angielskiego. O 15.30 idę na zakupy, następnie odbieram żonę z pracy. Godzina 16.20 czekamy z żoną na dzieci. Jesteśmy w domu o 16.40. Żona i dzieci oglądają telewizję, a ja gotuję. 17.20 Jemy wspólnie obiad. Następnie pomagam dzieciom w zadanich do 20.00, a żona idzie do koleżanki poplotkować. Godzina 20.15 jemy podwieczorek. Dzieci idą spać o 22.00 a ja o 22.05 zaspokajam seksualnie żonę. Godzina 22.30 wszyscy śpią, a ja jadę na siłownie, żeby ćwiczyć, żeby być atrakcyjnym dla żony. Godzina 23.30 wracam i idę spać
#motywacja #pamietnik #rozowepaski #niebieskiepaski #truestory
  • 6