Wpis z mikrobloga

Najlepsi przy okazji dzisiejszej wielkiej bomby o sile 11/10 ( Pan Roman zapewne przecinka zapomniał wstawić między jedynkami) są Ci tytani intelektu piszący o jakiejś nadzwyczajnej aktywności Pisowskich trolli.
Bo przecież to jest takie podejrzane, że po wczorajszych zapowiedziach, dziś każdy chce skomentować obecne wydarzenia xD
Po nieudanych dla Polskiej Reprezentacji MŚ w Rosji w internecie zaroiło się od negatywnych komentarzy na temat naszych piłkarzy, idąc waszą logiką to pewnie jakaś zorganizowana akcja kibiców Siatkówki mająca na celu szkalowanie Futbolistów ¯\_(ツ)_/¯
#neuropa #4konserwy #przemysleniazdupy #przekazdnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)- #polityka
kulass - Najlepsi przy okazji dzisiejszej wielkiej bomby o sile 11/10 ( Pan Roman zap...

źródło: comment_IwEr6UNm3kEqnQdd4PEUjOlyiPoweDHD.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kulass: dzisiejsza nadreprezentacja pisowskich trolli to fakt, który może stwierdzić każdy, kto ma konto na tym portalu przez dłuższy czas i obserwuje politycznych użytkowników. Pali się koło dupy xd Masz oczywiście racje, ze po nahajpowaniu tematu każdy chce go skomentować. Nie wszystkie komentarze z damage controle to piwowskie trolle, wiele osób kiepsko czyta ze zrozumieniem, albo nie rozumie podstaw działania prawa i państwa xd stad bełkot o kapiszonach xd dla
  • Odpowiedz
Bo przecież to jest takie podejrzane, że po wczorajszych zapowiedziach, dziś każdy chce skomentować obecne wydarzenia xD


@kulass: Taaa,i ci wszyscy komentują pod haszem jacieniemoge

I BARDZIEJ dyskutują o tym kapiszonie niż wrogowie PISU i "neutralni" komentatorzy z tasmykaczynskiego"
  • Odpowiedz
@Andi128: tu znajdziesz odpowiedź na twoje pytanie o kolor.

@NieBojeSieMinusow: Jak dla mnie większość komentujących po obu stronach to zwykłe osoby zainteresowane polityką, choć pewnie po obu strona znajdzie się pewna liczba opłaconych trolli. Co do tego jak ta afera się rozwinie to się okaże, liczę po cichu że coś grubego się znajdzie na tych taśmach.
  • Odpowiedz
@graf_zero: Wśród tych osób podejrzewam, że większość to też zwykli komentatorzy którzy się podpalili wczoraj, na informacje o wielkiej bombie i dziś kombinują jak tylko mogą, żeby dowalić drugiej stronie.
  • Odpowiedz
@kulass: XDDDDDD

chcesz mi powiedzieć, że plusowane w niebiosa, pisane w tym samym momencie piękne składne wypowiedzi osoób jak HighKick w każdym jednym wpisie o Adamowiczu bądź jego żonie to nie jest aktywność pisowskich trolli?

dziwnym trafem mają też podobną ilość plusów, hmmm
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: > dzisiejsza nadreprezentacja pisowskich trolli to fakt

Powiedziałbym, że raczej nadreprezentacja foliarzy. A panika u nich jakby zaraz każdemu Jarek miał zajrzeć do zadka. Ja np. przyszedłem spijać słodkie łzy sekty KODu i radować waszym rozczarowaniem. Oj taka bomba miała być xDDD.
  • Odpowiedz