Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z różowym już prawie pół roku, jest niby wszystko spoko, z tym że różowa obraca się bardziej w męskim gronie niż męskim, jakoś mi to nie przeszkadza, choć...
Jest taki ziomek ze szkoły z którym ma codzienny kontakt, wiecie, co tam, co tam, znają się jeszcze przed moim związkiem, z tym że ziomek był wtedy w związku(juz jest sam), ostatnio pracowałem do dość późna a różowa kończyła pracę wcześniej, więc napisała do niego czy by nie przyjechał bo ona jeszcze zrobi zakupy, więc zrobili je razem i odwiózł ją do domu. Ja wiem że mam jakieś fanaberie, ale jak widzę że siedzimy razem, nie używam telefonu kompletnie w ogóle, a ona oczywiście musi mu odpisać. Gdy ja miałem koleżanki, i odpisywałem jednej, to się pytała, że z dziwkami pisze. Raz wracałem ze znajomym z pracy, to napisała że z jakąś dziwką pewnie wracam xD. Pytała się już pare razy czy nie mam nic przeciwko, niby nie mam, ale chyba przecze sam sobie. Ale ona może wszystko, ja już nic.
Jak rozpoczął się związek, zerwałem całkowicie kontakt z 3 koleżankami aby mieć spokój i być trochę fair, teraz widzę że zrobiłem błąd...

Myślicie że dobrym pomysłem jest, aby napisać jej że kumpela po mnie przyjechała samochodem do pracy? Chce zobaczyć jak zareaguje, bo jak napiszę jej że niepodoba mi się to, to wiem już co odpisze - że jak nie pasuje to moge #!$%@?ć lub mam to zaakceptować/że ją ograniczam.

Pomuszcie, bo chce żeby miała nauczkę...(Może i dziecinne, ale do niej inaczej nie trafi)
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 20
Gdy ja miałem koleżanki, i odpisywałem jednej, to się pytała, że z dziwkami pisze.

Jak rozpoczął się związek, zerwałem całkowicie kontakt z 3 koleżankami

Pomuszcie, bo chce żeby miała nauczkę...

jak napiszę jej że niepodoba mi się to, to wiem już co odpisze - że jak nie pasuje to moge #!$%@?ć lub mam to zaakceptować/że ją ograniczam.


@AnonimoweMirkoWyznania: ( _) Ile Wy macie lat? Przecież to opis jakiejś
Pobierz southlander - > Gdy ja miałem koleżanki, i odpisywałem jednej, to się pytała, że z dz...
źródło: comment_qQtyr9rFHt03z5aBqq6lQ04VLaTSlNsK.jpg
Kolega @southlander wyczerpał temat. Chociaż naprawdę nie ogarniam, jak można tkwić w związku z kimś, kto odstawia jakieś chore zazdrości i bez żadnych podstaw wyzywa Twoje koleżanki od dziwek - ja bym taką wariatkę z miejsca kopnął w dupę, ale niektórzy najwyraźniej lubią mieć życie pełne toksycznych wrażeń ¯\_(ツ)_/¯
BTW: zerwanie kontaktu z 3 koleżankami "dla świętego spokoju" to istny majstersztyk - nic, tylko pogratulować kompletnego braku jaj... A potem wielkie zdziwienie
@AnonimoweMirkoWyznania: Uciekaj od niej, bo szkoda czasu, a następnym razem nie dawaj się tak poniewierać. Jeśli ona coś robi, to tak samo Ty masz prawo do tego. Pisanie z kimś innym (o ile to nie jest psiapsióła albo nic ważnego nie robicie), gdy jesteście w danym momencie razem, to trochę zniewaga i olewanie Ciebie.