Wpis z mikrobloga

@kosti9191 połączenia, sms są bezpłatne tak samo? W T-Mobile te 10 GB niestety na kolejny miesiąc nie przechodzi. Czasem nie wykorzystuje i zostaje po 3,4 GB.
@FHA96: no limit sms, rozmowy i w roamingu jest chyba 1gb co miesiąc przechodzący na next, ale to trzeba sprawdzić dokładnie. OFC w orange masz też opcje "masz za staż", "skarbonka", także raz w roku nie trzeba doładowywać realną kasą, a pieniędzmi ze skarbonki można xD
@FHA96: nie wiem jak freestyle, ja mam orangeYes z comiesięczną usługą nielimitowane rozmowy i internet. Do internetu jest osobny pakiet i w nim można za mniej aktywować nielimitowane rozmowy i smsy bez neta czy coś takiego.

Najlepiej uderz gdzieś do orange i popytaj co oni tam mają, albo na stronie z konsultantem na chacie pisz :)
@FHA96: Mam Orange Free na kartę, przy doładowaniu dostajesz pakiet internetowy (zależy też od tego jak długo jesteś klientem) ale przy doładowaniu 50 zł dostajesz 25GB internetu. Ja sobie wykupuje miesięczny pakiet za 25 zł na rozmowy i smsy więc płacąc 50 zł masz na dwa miesiące darmowe rozmowy, smsy i 25 GB internetu. Zależy jak korzystasz ale mi po roku ponad uzbierało się ponad 230GB do wykorzystania
@azbestnyPlac dziękuję, brzmi ciekawie. W T-Mobile na 2 miesiące płacę 25 zł i w zamian mam to samo co ty i 20 GB Internetu (10 GB na miesiąc). W dwa miesiące wykorzystam maksymalnie 15 GB. Dlatego bardzo mi się podoba, że Internet nie przepada a się kumuluje. Napisałeś, że zależy też to od tego jak długo jesteś ich klientem. Co to znaczy? Czego dotyczy? Mógłbyś bardziej wyjaśnić? :)