Wpis z mikrobloga

  • 1
Czy w innej sieci komórkowej mają lepszą ofertę? Aktualnie w T-Mobile na kartę płacę 25 zł co miesiąc i w zamian mam: nielimitowane SMS, nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne, 10 GB Internetu do wykorzystania. Dziękuję za pomoc.
#tmobile #orange #plus #play #pytaniedoeksperta
FHA96 - Czy w innej sieci komórkowej mają lepszą ofertę? Aktualnie w T-Mobile na kart...

źródło: comment_qoOwiwSDZoRa7NI1je01OS0xNTtkt6Vq.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FHA96: Tak, jeśli wybierzesz aktywację usługi cyklicznej. Jeśli masz na koncie pieniądze to automatycznie się odnawia, przychodzi też sms z przypominajką. Można też aktywować usługę tylko na miesiąc i wtedy po upływie czasu znowu wpisać kod aleeee, po co :)
  • Odpowiedz
@FHA96: plush masz jeszcze nielimitowany transfer fb, instagram, whatsup, i cos jeszcze + 10GB na yt dodatkowo do tego co wyżej, zobacz sobie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@azbestnyPlac nie w każdym miesiącu i tak wydzwaniam i sms za 25 zł ale niech będzie to też aktywne. Zostaje mi w takim razie przenieść numer do Orange.
  • Odpowiedz
@FHA96: może dadzą kiedyś, przy doładowaniu za 50 masz tego neta 20gb bo uzależnione jest od wielkości doładowania - czyli doładujac za 50 zł masz pakieg za 25 zł na rozmowy i smsy i mmsy nielimitowane, a 25 zostaje na internet dodatkowy który możesz ewentualnie dokupić jak Ci się skończy pakiet (5gb za 5 zł - czyli 25gb) ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec masz 20+25gb neta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FHA96: z doświadczenia brałbym pod uwagę tylko sieci matki że tak powiem, orange, plus, t-mobile, ewentualnie sieci córki. Operatorzy działający na bazie innych sieci moim zdaniem działają gorzej. Miałem mobile vikings, testowałem play i często albo miałem słabsze transfery albo sama sieć działała kiepsko, do tej pory niejednokrotnie mam problem dodzwonić się do ludzi co mają play. Nie mówię że to jest nagminne ale zdarza się, na tyle często że
  • Odpowiedz