Wpis z mikrobloga

@FiedorJV: trójka jest bardziej serotoninowa, czwórka bardziej dopaminowa(#!$%@?ąca).

@Waldemarrr każde działanie prowadzące do redukcji szkód(w tym także uświadamianie) jest pożądane. Ignorancja pokazana przez Ciebie prowadzi tylko do nieprzyjemnych konsekwencji. Nie mam pojęcia po co wypowiadałeś się w temacie na który nie miałeś nic sensownego do powiedzenia.
@FiedorJV: to #!$%@? gnoju na hyperreal się uczyć a nie tu, to nie miejsce do edukacji... @PanJarzyna: ignorancja? Niech dzieciak ogarnie sobie Extazy lub mj jak chce się zabawić a nie pyta się o jakieś gówno klefy a w wieku 30 lat będzie szczał #!$%@? w nocnik w szpitalu.
@Waldemarrr: myślisz że takie gadanie odciągnęło kiedyś kogoś od narkotyków? Druga sprawa: skąd wiesz że chce się zabawić jakimś gównokryształem? Może wcale nie jest spod #narkotykizawszespoko i chce tylko rozwinąć swoją wiedzę z zakresu terminologii? Skąd w tobie tyle agresji? Masz zjazd po trójce?
@PanJarzyna: jaki zjazd? xD nie ćpam wogole człowieku... Nie po to siedzę na tagu by czytać jak ktoś gówniarzowi tłumaczy czym się różni klefedron od metaklefedronu... HYPERREAL! Tam się udukujcie, a jak już to zrobicie zapraszam na wykop.

trójka jest bardziej serotoninowa, czwórka bardziej dopaminowa(#!$%@?ąca).

Tym wpisem tylko wprowadziłeś go w błąd :) więc sam się doedukuj zanim zaczniesz pisać głupoty.
Koniec dyskusji...
@Waldemarrr: nikt z tobą nie dyskutuje, to ty zachowujesz się jak gimnazjalista, który dopiero co usłyszał o hypciu i ma kompleksy na punkcie swojego wieku. Sorry, ale twój sposób wypowiedzi nie przekracza poziomu 16 latka. Popracuj nad tym.
@blantanamo: tak, zarąbałem się trochę. Aczkolwiek takie dzielenie moim zdaniem nie ma większego sensu bo dużo zależy od konkretnego sortu. Sama czystość ma tu dożo do powiedzenia, tym bardziej jak kryształ kupujemy z ulicy.