Wpis z mikrobloga

Mireczki, Mirabelki. Dzisiaj nadszedł dzien zmiany mojego telefonu na nowszy model. Jak zawsze biję się z myślami już kilka dni i muszę poprosić się tutejszych użytkowników. Do wyboru brałem pod uwagę:
- iPhone xs max
- huawei mate 20 pro
- Galaxy note 9
Co sądzicie o tych trzech flagowcach? Może dodalibyście coś od siebie? Telefon ma być szybki i klepać fajne fotki. Przyzwyczaiłem się już do ios, ale android chyba by mi nie przeszkadzał.
#kiciochpyta #pytanie #telefony #smartfon
  • 23
@gdyzgasnieswiatlo: Argument jest taki, że Hjułi jest lepszy, ale go nie lubię przez ostatnie afery, bany, androida i kopie praktycznie 1:1 designu z IP(o czym to może świadczyć?).
Od użytkownika końcowego zależy co jest dla niego lepsze. Obracasz się w ekosystemie Apple? Jeżeli tak, to lepszy będzie IP. Może po prostu go lubisz, albo system Ci w #!$%@? pasuje(tak jak mi).
@dziekuje: No właśnie system mi pasuje w cholere i ogólnie już się przyzwyczaiłem, ale strasznie duzo negatywnych bądź średnich recenzji zbiera ten xs max. Mówią, że nic nowego, że szkoda kasy. I tak się zastanawiam czy teraz nie podziałać na huawei i jak wyjdzie jakiś IP który coś wnosi to się przenieść.