Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Breakplan: Grecja tak bardzo znana co nieodkryta przez turystów.

Tak na luzaku mam pytanie. Kierunek Armenia, Azerbejdżan jest ok dla początkującego podróżnika? :D

W lato nam zamiar wybrać się do Skopje, ale to raczej pewniaczek. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Breakplan: szczególnie, że w ostatnich latach zyskała i nadal zyskuje na popularności ze względu na zbliżone lub niższe ceny do naszych. Ciekawa kultura i bliskość ośrodków turystycznych do ośrodków kultury i centrów imprezowych. Praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie
@PiccoloColo: Niestety sama nie byłam (jeszcze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)) w Armenii ani w Azerbejdżanie, na pewno są to bardziej hardcorowe klimaty od tych naszych typowo europejskich, ale nie wydaje mi się, żeby był to zły kierunek, nawet jak dla początkującego podróżnika. Także jak dla mnie brzmi spoko, ale nie jestem niestety ekspertem w tych azjatyckich terenach :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Breakplan: To taka wolna myśl. Ta pierwsza powoli otwiera się turystycznie, a mi też chodzi o bezpieczeństwo. :D
Teraz wszyscy chcą iść diadem Gruzji. Dlatego Macedonia wydaję się na chwilę obecną bardzo spoko.

@bigger: Gdybym miał jeszcze jechać na Kanary to chyba na dwa tygodnie i to budżetowo by zwiedzić chociaż dwie wyspy.
Madera też by była spoko.