Wpis z mikrobloga

@danoxide: Czy warto dopłacać te 500 zł za 1 gigabajt ramu więcej? Naprawdę nie chcę wydawać 2000 zł. Nie gram, potrzebuję obsługi maili, komunikatorów, dobrych połączeń. Czasem nawigacja, przeglądanie internetu. Zdjęcia tekstu (i ocr, co robiłem w paszporcie)
Oczekuję komunikatora, fizycznej klawiatury dobrej jakości połączeń - tego co miałem w Passporcie.


@cacum3: no to już sobie odpowiedziałeś na pytanie. :) Key1 spokojnie spełnia te wymagania. Wprawdzie klawiatura ponoć lepsza jest w Key2 (nie wiem - jeszcze nie miałem okazji korzystać) ale ta w Key1 też jest spoko, bardzo przypomina mi tą z Classica - a ją wprost uwielbiam. No podobnie jak w Passporcie lub Priv klawiatura ma funkcję touchpada
@cacum3: Miałem K1 i właśnie przesiadam się na Passporta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Używam też Asusa 5Z i jest zdecydowanie szybszy niż K1 (w sumie 2x więcej RAM bo 6 vs 3 więc na dobrą sprawę każdy 1GB może robić różnicę). Jak masz pytania to wal śmiało.

Co do K2 LE to należy zwrócić uwagę, że klawiatura nie może pełnić funkcji gładzika a więc przewijać stron nie
@szczupak_ziemny: nie używam messengera (korzystam via web). Evolution Browser bo ma blokadę. Rzadko przeglądam sieć WWW via telefon. Systemowa przeglądarka muli tylko przy natemat.pl. TVN24 odpala slicznie. Korzystam sporo z OCR. działa!!!