Wpis z mikrobloga

@WydajnaJednostkaIndywidualna: jako "fanboj" Steama przeważnie mam wybór gdzie kupić klucz, co za tym idzie, mogę sobie realnie przebierać w ofertach i cenach. Chcę kupić bezpośrednio u Gabena, to kupuję. Chcę taniej to rozglądam się na Humble Bundle, GMG, Gamersgate i wiele innych.

Możesz to samo powiedzieć o Epic Games?
A kto i ile zarabia na moim zakupie mnie mało obchodzi, tym bardziej jak w obu przypadkach cena bazowa jest taka sama...
@WydajnaJednostkaIndywidualna: jako "fanboj" Steama przeważnie mam wybór gdzie kupić klucz, co za tym idzie, mogę sobie realnie przebierać w ofertach i cenach. Chcę kupić bezpośrednio u Gabena, to kupuję. Chcę taniej to rozglądam się na Humble Bundle, GMG, Gamersgate i wiele innych.


@Lookazz: GMG, G2A i podobne - 80% kluczy jest kupione kradzionymi kartami i odsprzedawane. Kompletnie nie wspierasz twórców takim zachowaniem.
@MrTofu: Nie wiem jak teraz, ale dość kwasów w okół nich było.

Back when The Witcher 3: Wild Hunt was coming out, we reported that popular game retailer Green Man Gaming may not have been acquiring its keys for the game legitimately. CD Projekt Red stated that the site was not an authorised reseller, and as such the keys they sold were not guaranteed to work.


Ale widzę, że do potyczki
@WydajnaJednostkaIndywidualna: A masz jakieś dowody na te kradzieże? Rozumiem, że skoro dowody się znalazły to te strony pozamykano? Czy to może pomówienia konkurencji, aby uszczuplić grono kupujących? Idąc tym tokiem myślenia na allegro też sami złodzieje siedzą. Zamknąć to w #!$%@?.
@MrTofu: Tak, posty na reddicie /r/escapefromtarkov jak ktoś sobie kupuje klucz i po jakimś czasie ma usunięte konto bo jest zgłoszona kradzież i zabierają pieniądze twórcom. To samo jest z kingiuinem, cdkeys.com i podobnymi gdzie można samemu wystawiac klucze na sprzedaż.

I never thought the day would come where I would passionately argue that fans should pirate my game rather than pay for it, but here we are.

https://www.fortressofdoors.com/g2a-piracy-and-the-four-currencies/ --> najmocniejsze