Wpis z mikrobloga

@Blahblahaa: jak się cos nakłada na twarz to się patrzy na sklad a nie kraj pochodzenia. Za dyche nic nie znajdziesz chyba ze masc cynkowa, ale ona wysusza i mozna kuku zrobić. Rob maseczkę z banana - dojrzaly, rozgnieciony banan na 20 minut co 2-3 dni. Ogólnie poszukaj domowych sposobów. Kup transparentny puder
@CzarneChmury: Smyku, serio, nie będę sobie robił maseczek i stosował pudrów :). Ostatnie takie kosmetyki #!$%@?łem do worka po byłej i leżą gdzieś tam hui wi gdzie. Co do składu - mam na stanie obecnie farmona herbal care aloes i alantan dermoline pomarańczowy - rzuć okiem na składy :)
@Blahblahaa: kup w takim razie szampon ziolowy do włosów tlustych. Serio. I myj nim twarz. Krem no to musisz poszukac matujacego. Pamiętam, że za mlodu mialam jakis taki tani co caly dzień matowal chyba bielendy ale ujki go wycofaly. Byl naprawdę mega i kosztowal chyba 12 zl
@CzarneChmury: ehh nie jesteś pomocna :|. ja generalnie "pielęgnację pyska" mam ogarniętą w miare na podstawie lat doświadczeń tylko szukałem coś co bęzie nawilżajace ale bedzie mialo jakis skladnik troche tuszujacy przetluszczanie sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blahblahaa: to może masz źle ogarniętą i czas coś zmienić skoro leje się z ciebie jak z flaszki z olejem

Ziaja do wywalenia i nie zasłaniaj się jakimś patriotyzmem, albo cierp dalej xD