Wpis z mikrobloga

No i zaczyna się... ale bym fuknął.

K-----a czułem, że tak c-----o się to skończy.

Chęć na inne d---i s---------a, nawet na te ukochane opio...

Nawet nie mam po co fukać bo nie mam nic do roboty / nauki... ale mam ciśnienie na władka. Feta ty k---o zrogowaciała.

Uratowała mnie, ale w tym momencie żałuję tego, że ją żarłem.
Gdybym mógł cofnąć czas to i tak bym żarł bo wolałem zaliczyć sesję niż powtarzać cały rok.

#narkotykizawszespoko #gorzkiezale
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Twinkle no coś Ty. Wyspałem się w pociągu opuszczając tą s---------ą stolyce xD Jestem w jednym z spaniałych miast na spaniałym południu gdzie mam odpowiednie i spaniałe kontakty. Zostaję jeszcze w tym kraju chyba parę dni więc nie wytrzymam ciśnienia. Chciałbym zrobić test czy wasza krajowa różni się od tej spaniałej z k raju gdzie mieszkam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Antidolum Tobie zolpi starczy. Mi się już skończyło :( Przez moją głupotę bo już nie pierwszy raz zjadłem 27 tabsow z tydzień temu. Film się urywa i dorzucam zolpi jak cukierki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Twinkle swoje dno już osiągnąłem 2 lata temu, potem najdłuższa abstynencja a później ograniczyłem d---i do takiej ilości żeby normalnie funkcjonować. Osiągnięciem jest dla mnie to, że od 2 lat nie miałem objawów fizycznych odstawiennych ani uzależnienia fizycznego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alkonauta: Dno to osiągniesz jak będziesz n---------ł 3 mstki 200 na raz z diazepamem iv żeby skręta nie mieć i to znienawidzisz, a nie będzie Cię ciągnęło.
  • Odpowiedz