Wpis z mikrobloga

@uszyk90: @MagicznyKarol: @ostoja: @size: @SlavedWizard: @Nymfie: @Tasanga: @mateusz-zahorski: ludzie nie srajcie się tak XD Jak jest szkalowanie Warszawy to pol wykopu „h3h3 WARSZAFKA” „pacz jaki ksieńciunio z WARSZAFKI”
Jak „warszafka” chce się pośmiać z innych to odzywają się rycerze którzy będą się srac że „warszafiak” chce się pośmiać z innych.

Nawet ostatnio był obrazek w goroacych jakiejś kobiety w ubraniu w panterkę i komentarze
  • Odpowiedz
bo za bardzo się spinacie


@Brajanusz_hejterowy: to raczej reszta Polski śmieje się z "czystej rasowo Warszawy", gdzie o wartości człowieka - jak u tucznika - stanowi jego genealogia. Taki obraz wasz, warszawiacy z dziada pradziada.
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy: Osobiście nie mam absolutnie nic do Warszawiaków ponieważ z mojej perspektywy jest to miasto jak każde inne w tym kraju. Ale weź pod uwagę, że takie stereotypy nie biorą się znikąd. Poza tym śmieszne jest to jak łapiecie ból dupy oto, że ktoś powie Warszafka ale jak cisnął bekę z Radomia,Sosnowca czy ostatnio Podlasia to już spoko różnica jest taka, że jak ktoś pociśnie Wwa żartobliwie to w przynajmniej wy
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy Nigdy nie rozumiałem w Warszawiakach tego nasmiewania się z przyjezdnych. Ja mieszkam w Płocku i akurat zawsze mi miło, jak ktoś odwiedza to miasto i cieszyłbym się, jakby ludzie chcieli tutaj przyjeżdżać. To, że ludzie przyjeżdżają do Warszawy świadczy przecież o niej dobrze, że się rozwija i ludzie chcą tam żyć. Przecież nikt tam za karę nie jeździ, a tacy wielcy rodowici warszawiacy to by chyba chcieli, żeby ich miasto było
  • Odpowiedz