Wpis z mikrobloga

Część,
Chciałbym sobie kupić konsole pod TV - grałem i na Xboxie i na PSie nie raz. Uwielbiam pady PS4 ale jakoś Xbox ma chyba (podkreślam chyba) więcej tytulow crossplatformowych (PS ma w ogóle?) Nie chcę tutaj wojny, a dobre argumenty, które sobie sam w głowie podsumuje. Nie chcę przepłacać za gry. Jak gram to w sumie tylko multiplayer (chyba, że gra warta uwagi). Nie interesują mnie przeróbki konsoli na piraty ;)
Pomożecie?! :)
Ps. Jeśli PS4 to jaką wersję konsoli i analogicznie do XBoxa :)
#ps4 #xboxone
  • 22
@Adams_GA więcej graczy - mniej pustych serwerów. Nie zadawaj mi pytań bo sam się pytam o argumenty co jest na plus, a co nie. Nie mam konsoli. Dziękuję za komentarz który mi pomógł
@ami1410: pisałem wcześniej. zobacz jakie gry oferują dane platformy które byś chciał ograć. jeśli to będzie ze 2, 3 tytuły na korzyść jakiejś to praktycznie jest bez znaczenia

Na xbox masz cross platformy, ale w grach które to obsługują, głównie te od microsoftu, rocket league, fortnite, minecraft, playstation jest zabetonowane w tej kwestii

Na xboxie masz w gamepass ponad 100 gier. to coś jak netflix dla gier. Są tam tytuły jak
@ami1410: ale zdajesz sobie sprawę, że serwery na np. PC i konsolach są różne? Nie ma więc znaczenia kto ma więcej tytułów crossplatformowych, a liczy się baza graczy (PS4 ma więcej) i exclusivy (pewnie podobnie więc musisz zobaczyć które Ci bardziej się podobają).
@Joii: ile tych tytułów jest ? Swoją ps4 przez ostatni rok włączyłem 2 razy. By pograć w Spidermana i God of War. Wszystkie inny gry lepiej działają i wyglądają na one x. Do tego game pass. Xbox wykonał ogromny krok naprzód no ale skąd ty to możesz wiedzieć ?