Wpis z mikrobloga

@gfgfgfa: wiesz jak jej kregoslup musi siadac? Nie rusza sie bo ja pewnie #!$%@?. Wez sie puknij w glowe, ze jamnika doprowadzasz do takiego stanu i "hihi leki bierze" () zwyczajnie wpychacie w nia za duzo jedzenia, nadwaga nie bierze sie z powietrza tylko nadmiaru kcal tak jak u ludzi. Wez jej zmniejsz dawke karmy (na opakowaniu jest napisane ile powinna jesc), rozloz na 2 razy w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vittel:
Tak, jest spasiona. Tak, wiem, że jest źle. Tak, chodzi na spacery + ma cały ogród do dyspozycji w każdej chwili. Tak, ma ograniczane jedzenie. Ale jest tak pazerna, że pomimo swej grubości jeśli się uprze potrafi wyrwać kotom jedzenie z pyska (choć dostają je na wysokim krześle żeby zapobiegać wyżeraniu przez nią).
Albo przekopać pół ogródka żeby zeżreć myszę, ale to akurat na plus, bo ruch.

I wiesz że
wykopek z dyplomem od profesora dziura w dupie.


@gfgfgfa: pudlo bo akurat jestem w branzy, nikt ci w prost nie powie, ze kaleczysz psa bo zwyczajnie taki klient sie obrazi i pojdzie do innego weterynarza. Zreszta dobrze wiem jak wyglada wizyta u weterynarza raz do roku na wscieklizne, nikt ci nie robi przegladu i nawet nie zasugeruje, ze wypada kontrolnie krew zbadac bo ludzie sa #!$%@? glupi i mysla ze sie