Wpis z mikrobloga

@GothBoyy666: Jeżeli zażywanie jakiegokolwiek narkotyku wymagałoby pogardy dla użytkownika to chyba byłby to tylko metkat. XD
Poczytaj sobie o tym jak zatrucie nadmanganianem uaktywnia się po latach i jakimi skutkami to grozi.
Jeszcze o redukcji szkód piszesz xDDD
Lepiej jak będziesz walić codziennie swoją kode, albo ogarniesz sobie normalne dragi.
@GothBoyy666: nie bierz tego tak do siebie. Każdy robi co chce i mam to w zasadzie gdzieś. Ale to głupota, bo można poważnie sobie zaszkodzić.
Sam się bawiłem w małego chemika i miałem z tego niezła frajdę, ale nie odwazylem się by spróbować. Tu rozchodzi się nie tyle o filtracje co chyba proporcje...
Znajdź sobie opcje na krajowke albo Kryształ, tego nie tykaj.
@Twinkle: Wiesz coś na temat oczyszczania, czy da sie to jakoś zrobić żeby za pare lat być w stanie podnieść szklanke z wodą? Czy jony manganu wytworzone przy prostej syntezie są widoczne? Da sie jakos ich pozbyc?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GothBoyy666: Nie chce mi się tego szukać, ale na hajpie jest link do badań które zrobił pewien profesor w warunkach laboratoryjnych i jakie otrzymał wyniki. Jak dojdziesz do teoretycznie dobrego procesu to minie sporo czasu i to serio nie ma sensu. Metkatynon ma większe ciśnienie na dorzutkę niż działanie. I mówię Ci to jako osoba po pół roku ciągu iv lata temu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GothBoyy666: Poszukaj sobie, na hajpie gdzieś bodajże surv dał link w dziale.
Nie odczuwam, bo całe życie redukcja szkód.
A tu bardziej chodzi mi o doświadczenie chemiczne.