Wpis z mikrobloga

Dzieńdoberek.

Jak przygotowania? Ćwiczycie nadgarstki? :D

Na jutrzejszy meczyk udało mi się załatwić serwer prywatny na 40 slotów. Miejsca nie powinno braknąć, ale mimo to obawiam się 60 plusów pod ostatnim wpisem i dużego zainteresowania grą na naszym pierwszym spotkaniu (trzeba było dołożyć drugi serwer).

Zdecydowałem, że przy takim natłoku najlepiej będzie zagrać na mapie Baserace (to wielkie pole, gdzie trzeba wykradać sobie nawzajem pudełka i za ich pomocą budować swoją bazę) - dużo frajdy :)

Serwer będzie obsługiwał mod Legacy, dlatego jeśli ktokolwiek z nowych graczy jest zainteresowany grą, to wystarczy ją pobrać STĄD i podłączyć się do serwera.

Mimo to serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na serwer TS: ts.teammuppet.com:9987

ZACZYNAMY O 20:00

Dla przypomnienia: Co jakiś czas zbieramy na wykopie ludzi chętnych do wspominania gry Wolfenstein Enemy Territory. Jakiś czas temu gra została przepisana na nowo i bez problemu można grać na aktualnych sprzętach.

Zachęcam do obserwowania tagu #etmerc aby w przyszłości być na bieżąco z naszymi spotkaniami :)

#enemyterritory #wolfenstein #wolfensteinenemyterritory #etwolf
blunch - Dzieńdoberek. 

Jak przygotowania? Ćwiczycie nadgarstki? :D 

Na jutrzej...

źródło: comment_gdAJzgptaC1Hh4LI3LeL2MOtX65UX3aX.jpg

Pobierz
  • 39
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (71)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @gasu_kurobikari @Student_AWAS @Piz-dur @buddookan @lukdjy @RJ_45 @boiledturtle @bartus88 @1988BaZyL @FuriousTurtle @kelso @kisielpl @Mazur88 @zjemcimatke @33trzeci @wasaty_m3ksykanin @nilfheimsan @Tarec @luthion @WladcaSlimakow @Mark9wi @kalboy92 @Marian90 @SIr_Kakao @manikini @Kondz @Mesk @futyu @
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blunch: czemu ja dopiero teraz się o tym dowiaduje :o
Może się załapię na wolny slot :)
Da się grać na normalnym wolfet, czy trzeba instalować legacy?