Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@masticker: zbierasz pod koniec września a butelkujesz w styczniu? ja pierdziele, toż to nawet dobrze się nie wyklarowało nie mówiąc o odgazowaniu, Granaty produkujesz :D
Tez wytworzylem sporo, po prostu nie tyle pic co lubie robic to winko, stad sie nazbieralo. Nie boisz sie pani ze skarbowego od zarowki ?
@masticker u mnie w rodzinie ze strony tej.....elblagskiej i okolic do wina się ponoć dodaje wódki/spirytusu. Mówiło się u nas by zabić drozdze.
Może moja rodzina jest dziwna, ale tak każdy robił. Po roku flaszkę do balonu z winem, jak się skończy cicha fermentacja.
Przepraszam za moj polski, chętnie pogadam na PW. Bo wyleje się fala hejtu
@giocarte: niby można uzyskać zezwolenie, nie są to nawet duże koszta, ale robię to czysto hobbystycznie aby mieć coś wyjątkowego dla klientów którzy robią u mnie transakcję :) - zdecydowanie bardziej są wdzięczni za coś co zrobiło się samodzielnie niż za wino kupione za kilka stów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@masticker: też w tym roku zrobiłem swoje pierwsze. Co ciekawe po sąsiedzku, bo z tczewskich winogron. Masz jakiś fajny przepis? Moje wyszło nienajgorsze, ale na pewno za rok bedzie lepsze :-)