Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
3 miesiące temu rozstałem się z lochą, bo mnie zdradzała.
Zrobiłem się dosyć rozpustny po tym. Spałem z ok. 30 divami i 8 laskami z klubów/tindera/badoo.
Zaprzestałem takiego życia 2 tygodnie temu i teraz mam zamiar pozostać abstynentem seksualnym, chyba że trafi mi się jakaś fajna dziewczyna do poważnego związku - choć powątpiewam w to, bo swoje lata mam (35), większość wolnych kobiet 30-35 jest po rozwodach, z dziećmi, a ja nie chcę takich.
Nawet zerwałem znajomość FWB z laską, więc naprawdę chcę się zmienić. Nawiasem mówiąc fajna dziewcyzna, ale z dzieckiem, więc nie dla mnie. W dodatku jej córka zaczęła się zżywać ze mną, więc myślę że podjąłem dobrą decyzję wychodząc z tej dziwnej relacji.

Chciałem się tylko spytać:
1) Kiedy zrobić testy na choroby weneryczne? Większość jest chyba wykrywalna dopiero po 3 miesiącach
2) Gdzie w #krakow mogę zrobić takie badania dobrze. Dobrze by było też gdyby było tanio, ale mogę wydać nawet i 300zł, czego się nie robi dla zdrowia. To koszt 1 divy, ale i tak wolałbym taniej xD

#divyzwykopem #seks #roksa #choroby #medycyna #chorobyweneryczne #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 9
  • Odpowiedz
OP: > w ogóle typie tak przeliczyłem 10 koła prawie na dzi wki ( ͡° ͜ʖ ͡°)nie szkoda Ci było ;)?

@michal_0107: #!$%@?. Na dziwki poszło jakieś 7-8k, a na kluby i chlanie więcej.

Najgorsze #!$%@?, że z jedną laską z klubu wyruchałem bez gumki. Zaciągnęła mnie do swojego mieszkania z zapewnieniem, że ma gumki. Okazało się, że jednak nie ma. Ciśnienie duże, alkohol
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bez paniki, HIV wcale nie jest u nas w kraju jakimś poważnym zagrożeniem, nie ma żadnej epidemii, spory odsetek z zarażonych to narkomani i homo, a raczej z tymi nie miałeś styczności, toteż i kontakt miałeś z mniejszą liczbą potencjalnych zarażonych. Weneryków też nie ma jakiegoś zatrzęsienia, moim zdaniem większa szansa jak już złapać coś od tych tinderowych czy klubowych szlaufów niż od div.
  • Odpowiedz