Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego najlepszym wiekiem do popelnienia samobojstwa jest 30 lat? Najczestrza przyczyna samobojstw jest samotnosc. Ja juz teraz, majac 25 lat wiem ze nawet jak znajde w ciagu kilku lat kobiete to i tak sie zabije bo przeszlosc (a raczej jej dynamicznej brak) bedzie mi ciazyl tak ze nie dam rady. Ludzie w internecie polecaja sie zabic po 30. Wg mnie ta granica powinna byc przesunieta tak do 23-24 #depresja #samobojstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: chciałem się #!$%@?ć w wieku 17 lat. Wszystkim o tym mówiłem i mnie wysłali do specjalisty. Żałuje że tego nie zrobiłem, bo już wiedziałem że w dorosłości będzie #!$%@?. I jest #!$%@? straszna xD
Teraz 25 i codzienne nieudane myśli samobójcze
  • Odpowiedz
@Piotero1: Bardzo chaotycznie ująłeś swój problem. Z jednej strony piszesz że nawet jak kogoś znajdziesz to i tak się zabijesz a potem w komentarzu że jak się przeprowadzisz to i tak będziesz samotny i nic się nie zmieni co jednak sugeruje że problem jest z samotnością. Co jest tak naprawdę twoim problemem? Pisząc takie ogólniki ani się nie wygadasz ani nie dostaniesz trafnej rady.
  • Odpowiedz