Wpis z mikrobloga

Mireczki, od dwóch miesięcy mam ps4 i zacząłem nadrabiać tyt. Jakie już mój stary PC nie uciagal ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale w strzelanki i gierki wymagajace celowanie idzie mi raczej gorzej niż fatalnie macie jakieś protipy na granie na padzie/celowanie? Coś poza tym żeby zmniejszyć czułość? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #ps4 #battlefield #gry #konsole

  • 18
@Warest po prostu graj, najpierw w gry singlowe, trochę się ze strzelaniem na padzie pogódź, z czasem się przyzwyczaisz i będzie ok. Całe życie przegrałem na m+k a teraz sobie pykam spokojnie w bf na padzie od paru miesięcy i jest fajnie.
@Night_Shift_Supervisor: Dzieki za info rozejrze sie za nimi
@Another_One: No włąsnie ja mam wrażenie wręcz odwrotne, bo z każdym meczem statystyki idą w dół (bf 1) a ja sie coraz bardziej irytuje i coraz szybciej wylaczam gre (°° i zastanawiam sie co takiego robie nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Warest: Ja jak zaczynałem grać na padzie w strzelanki to tez w bf1, co chwile wyłączałem bo mi totalnie nie szło, ale po dłuższym czasie mega się wkręciłem i co mecz top 3, gra mi się przyjemniej niz na myszce ( ͡° ͜ʖ ͡°) spróbuj pograć singla i nabrać jako tako precyzji. Nakładki na pada kiedyś kupiłem ale nie wygodnie mi się na nich grało, mogę Ci
@Warest: zobacz sobie też ustawienia w grze innych graczy np. na YouTube. Zdecydowanie lepiej mi się gra w FPSy na wyższej czułości analoga, tutaj jest po prostu troszkę inaczej niż na myszce. Trzeba ustawić wyższą czułość i przyzwyczaić się do wykonywania delikatnych ruchów analogiem + oczywiście bardzo pomocne są nakładki podwyższające na prawego analoga.
@Warest jeśli to twój pierwszy kontakt z padem to najpierw polecałbym ograć parę gier singlowych porządnie, potem singlowe strzelanki, a potem multi. Warto grać codziennie, chodzby i przez chwilę by nabyc odrobinę pamięci mięśniowej. No i najważniejsze, nie graj dla statystyk, nadal się uczysz więc graj na luzie, każda śmierć i porażka to odrobina doświadczenia, bf1 ma już dużo doświadczonych graczy więc nawet jako mistrz pada miałbyś spore problemy by wymiatac od
@Haslo123: @Another_One: no właśnie też doszedłem do wniosku że najpierw single żeby się nauczyć i igralem kampanie bf1, bf4, połowę infinity warfare (nie wytrzymałem do końca) i najpierw na wspomaganiu celowania potem bez i dopiero wziąłem się za multi ale też tak jak mówię z każdym meczem gorzej @Another_One: w sumie myślałem że na odwrót i mam ustawiona czułość bardzo nisko żeby móc celowac dokładniej (w bf1 okolice 10%15%
@Warest: nakładki o których mowa to: https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/zestaw-nakladek-hama-8w1-do-ps4
Czułość masz ustawioną zdecydowanie za nisko, chodzi o to żebyś mógł szybciej reagować na ruch przeciwnika. Jeśli będziesz miał taką małą czułość to pewnie nie raz przeciwnik ucieknie ci w bok, a ty nawet nie zdążysz przesunąć celownika w jego kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zwiększaj sobie czułość stopniowo, aż poczujesz że to właśnie ta czułość Ci odpowiada. Zacznij np.
Pobierz daniozg - @Warest: nakładki o których mowa to: https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/ze...
źródło: comment_xQLF4xSosAeTD52O8597yC2NcV0NPPW2.jpg