Wpis z mikrobloga

@Tanczacy_z_lewakami: Tak zrobię, dzięki ;) A o Kołtoniu to trochę złego kiedyś słyszałem, chyba pracując w Przeglądzie Sportowym nie miał tam zbyt dobrej opinii wśród współpracowników, zasłużenie zresztą. Oglądając go w CafeFutbol wcześniej wydawał mi takim "oślizgłym" typkiem i miał w swoim zachowaniu coś, co sprawiało, że odbierałem go jako zwykłą szuję, nie potrafię nawet do końca wytłumaczyć dlaczego xd Ten jego kanał na yt, mimo że widziałem tylko kilka odcinków,
@Tanczacy_z_lewakami: Szaranowicz renomę wyrobił sobie dopiero podczas MŚ 2003. Pomógł też sukces Małysza. Wielu fanów nie lubiło go do tego momentu. Bo każde zawody to przegadane co powiedział "Arne Szaje". Ulaga, Mistrz świata z Thunder Bay Okabe. Porażka Finów o 0,1 z Niemcami w Salt Lake City. Ostatnią ciekawostkę zaktualizował sobie mówią o Koivurancie, że to jedyny zwycięzca zawodów PŚ w kombinacji norweskiej i w skokach narciarskich.Jedynie komentował skoki od ostatniej
@Jimmy_Freud:

Zaraz po przejęciu stanowiska dzisiejszy ekspert Polsatu przyprowadził do redakcji Zbigniewa Bońka, stanął z nim obok pracujących dziennikarzy i wycedził: „Patrz Zibi, to są moi gamonie, płacę im najlepiej zaraz po Fakcie. Chodź na espresso”. Błyskawicznie zapomniał, że dopiero co (kilkadziesiąt godzin wcześniej?) był jednym z tych „gamoni”, szeregowym pismakiem.


XD jaka żenada
@Sindarin: ten fragment mam zawsze z tyłu głowy, jak widzę Kołtonia. Ten kto korzysta z twittera.piłkanożna ten wie, że do dzisiaj Romek kłania się prezesowi nisko.

@Jimmy_Freud: Oprócz Pawki, kiedyś też Święcicki wspomniał że to nie jest urban legend, tylko prawda. Romek, tak samo #!$%@?ł "Przegląd Sportowy", jak Adam Godlewski "Piłkę Nożną".