Wpis z mikrobloga

@dzieju41: zawsze oklejałem wlepkami klubowymi ale ze względu na kształt nigdy nie wyglada to dobrze. A do malowania nie mam talentu niestety. Szukałem firm robiących nadruki na hełmach, ale oni robią tylko napisy.
@celahim: kiedyś w Three-Rivers superintendent miał hełm z motywem kanadyjskim. Wiesz, liść klonu, biało-czerwony gradient i jakieś tam napisy. Wyglądało super. Pomyślałem ze kiedyś też sobie taki kupię. W sumie przez przeszło dwa lata o tym nie myślałem aż do wczoraj kiedy nie mogłem dojść który hełm jest mój bo wszyscy maja takie same.

Kupiłbym jakiś taki 'patriotyczny' z polskim motywem, ewentualnie zaprojektował grafikę sam, ale nie znalazłem nigdzie firmy która
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: chodzi mi o to, ze powinieneś sprawdzić w instrukcji użytkowania danego hełmu, czy producent zezwala na stosowanie do hełmu farb lub naklejek samoprzylepnych.
@Figurkarz: Nadal nie wiem po co mi ta informacja i dlaczego się tak tego uczeliłeś?

1. Atest jest. Jest.
2. Firmy same często zamawiają hełmy z nadrukowanym logo.
3. Chce nadruk nie naklejkę.
4. Nowe hełmy już przez producenta maja naklejone naklejki z kodem kreskowym i innymi gownami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty:

1. Spoko.
2. Domyślam się, ze producent nadrukowuje w taki sposób by nie traciły swoich właściwości.
3. Okej.
4. Patrz punkt 2.

Po co się uczepiłem? Bo myślę, że kiedyś może ktoś inny się Ciebie uczepić lub kogoś innego kto chce sobie na hełm ochronny nakleic "śmierć wrogom ojczyzny".
@Figurkarz: dlatego szukam firmy która się tym zajmuje plus ma już w ofercie jakieś fajne nadruki. Starasz się być strasznie mądry w temacie w którym najwyraźniej nie masz nic ciekawego do powiedzenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: xD
Na samym początku odwołałem się do obklejania wlepkami klubowymi, ale jeśli chodzi Ci o producenta hełmów, który oferuje swoje kaski z nadrukami to spoko, będą na pewno spełniać wszelkie wymagania. Dobrze, że ty nie starasz się być strasznie mądry ;)