Wpis z mikrobloga

Trochę z żalem piszę ten wpis, ale #xkom, a dokładniej #corsair nie dają mi za bardzo wyjścia

Od 04 stycznia w klawiaturze Corsair K95 Platinum lewy CTRL przestał odpowiadać na kliknięcia, dodatkowo jego podświetlenie się zacinało, dzień później już w ogóle przycisk nie działał - Podczas próby kombinacji CTRL+C wypisuje się tylko C itp.
W momencie pisania RMA do sklepu X-kom podświetlenie się zacięło się przy klawiszu L.

Zgłoszenie w sklepie X-kom zostało utworzone 05 stycznia, a 08 stycznia paczka już była u nich na serwisie, została skierowana do „autoryzowanego” serwisu Corsair, któremu aż do 23 stycznia zajęło diagnozowanie, że z moją klawiaturą jest wszystko w porządku xD

„Autoryzowany serwis producenta nie stwierdził występowania zgłaszanej usterki. Urządzenie jest w pełni zgodne ze specyfikacją producenta. Sprzęt zostanie odesłany w stanie niezmienionym”.

A jak to wygląda naprawdę? Klawiatura jak nie działała, tak nie działa poprawnie i dodatkowo wewnętrzne opakowanie jest uszkodzone...

Link zdjęć: https://imgur.com/a/L9nVtFa

Także drogi @x-kom proszę o pomoc, bo aktualnie czuje się mocno rozsierdzony całą tą sytuacją

#oszukujo #pcmasterrace #xkom #kiciochpyta #naprawa
  • 4
@tRNA: switch się zepsuł, zdarza się w klawiaturach mechanicznych czasem. W Corsairach łatwo jest nawet samemu wymienić switcha z lutownicą.

Ale wiem - chodzi o gówno serwisowanie bo na gwarancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Colek: Wiesz jeśli teraz znowu @x-kom napisze mi, że „Autoryzowany serwis producenta nie stwierdził występowania zgłaszanej usterki” to pewnie się kończy, że oddam klawiaturę w ręce jakiegoś Mirka, który mi ją naprawi, jednak niesmak pozostanie i to spory.
@tRNA: opisz tu zachowanie x-kom i autoryzowanego serwisu w którym klawiatura zapewne nie była https://www.reddit.com/r/corsair i być może nowa klawiatura przyleci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na reddicie te firmy gaymersko-mustardracowe na głowie stają żeby wypaść dobrze PRowo. Cooler Master mi wysłał keycapsy jak napisałem posta że chcę kupić a nie mogę znaleźć, a na PW 15 minut wcześniej pracownicy CM mówili że nie da się ich za