Wpis z mikrobloga

@geosmina
@shelkofy
@Waldemarrr a stwierdziłem że to #!$%@? i odpusciłem temat. Nie dorzucalem a i tak coś tam się pouczyłem (ofc z marnym skutkiem). Za to zajebiście mnie trzymało od 7 do 16. Możliwości umysłowe takie jakich oczekiwałem i potrzebowałem. Też dzisiaj tak wyszło że widziało mnie kilka osób i nikt nie miał cienia podejrzeń że jestem na prądzie. Została mi końcówka fukanka (trochę mniej niż wdupiłem dzisiaj) i zastanawiam się czy
@Alkonauta: ja bym sie bała ze da mi złudne wrażenie ze zajebiscie ogarniam. nie wiem za ile masz te egzaminy i czy ta wiedza serio się przyswaja na fecie... jeśli tak, to idealnie byłoby zjechać sobie elegancko i potem zdać co trzeba
@geosmina ogólnie jestem mega zadowolony bo wszystko zdane, minimalnym nakładem sił i z tak krótkim okresem nauki. Fuknąłem dzisiaj rano, niewielką ilość bo już mam obadane, że tak mała dawka wystarcza, żeby mi się odpaliło flow oraz dobre gadane (oczywiście nie głupot), i to też znacznie pomogło poza wcześniejszymi zarwanymi nockami (podczas których nie uczyłem się ile powinienem, w sumie to bardzo mało i zamiast tego pochłaniało mnie Mirko xD)
Tylko jeden