Wpis z mikrobloga

Rozrasta się osiedle Nadmorskie Tarasy w Gdyni zlokalizowane przy ul. Śmidowicza. Grupa Murapol zapowiedziała realizację kolejnego etapu - łącznie na osiedlu znajdzie się 715 lokali mieszkalnych.

Więcej o projekcie przeczytacie tutaj.
#gdynia #oksywie #trojmiasto #architektura #budownictwo #mieszkania #nieruchomosci #skyscrapercity #skyscrapercitycontent
Projekt_Inwestor - Rozrasta się osiedle Nadmorskie Tarasy w Gdyni zlokalizowane przy ...

źródło: comment_YEp78kXOXVxJcFaCb1A4fOSvmghDUTpz.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@pytlar: @Chochla: i co da SKM na Oksywie (Dolne)? Kto będzie płacić 7-8 złotych, aby autobusem podjechać do przystanku SKM, a potem kolejką podjechać do centrum Gdyni?
Dziwi mnie to, że mieszkańcy północnych dzielnic sami nie dostrzegają tego absurdu. Przecież tory prowadzą do portu wojennego, a tam nikt właściwie nie mieszka. Nie licząc tych hotelowców przy ul. Żeglarzy. No i Stocznię Mar-Woj trzeba będzie na szlaban zamykać, aby kolejka mogła
WroTaMar - @pytlar: @Chochla: i co da SKM na Oksywie (Dolne)? Kto będzie płacić 7-8 z...

źródło: comment_iWAu9nDSOKhJXfL3gu0AcUUyYp1qPdRB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Projekt_Inwestor: Na tym terenie były zbiorniki paliwowe Kriegsmarine, potem używane jako parking Stoczni Marynarki Wojennej. Zawaliły się z powodu złomiarzy.
Ciekawe czy inwestor sprawdził ewentualne zanieczyszczenie gleby... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@WroTaMar: sam zauważyłeś, za duże nachylenie terenu, za krótki odcinek, nie ma szans na realizacje. Wniosek, lepiej już kupić w Rumi coś niż na oksywiu. Albo najlepiej w oliwie
  • Odpowiedz
  • 0
@RicoElectrico świetnie. Czekam na odbiór mieszkania na Smidowicza ( _)
Swoją drogą, czekam już prawie pół roku, brawo Murapol.
Póki co zaletą mieszkania tam jest względny spokój, bliskość lasu i morza no i cena. Póki co z kijowym połączeniem ze światem, więc niska.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okeito: Nie aż tak kijowe, bo masz z przystanku obok 150 co 15-20 min przez większość dnia. Plus dużo więcej autobusów z przystanku wyżej. Cyk i 15 min do centrum.
Moim zdaniem wadą jest bliskość portu. Te suwnice maja jakieś sygnalizatory dźwiękowe gdy się poruszają, choć nie wiem na ile to może być upierdliwe.
Morza do którego możesz podejść (od czasu zagospodarowania dzikiego brzegu przy terminalu promowym) też nie ma tak
  • Odpowiedz
@okeito: Informuje tylko, że terminal kontenerowy słychać po drugiej stronie lasu, za to w wolnym czasie możesz szukać tuneli w pobliskim lesie bo z tego co widziałem nie zasypywali ich za mocno :D
  • Odpowiedz
w wolnym czasie możesz szukać tuneli w pobliskim lesie bo z tego co widziałem nie zasypywali ich za mocno :D


@pavlo92: Zapasowe zbiorniki chyba tylko, one są cały czas dostępne do "zwiedzania", o czymś jeszcze nie wiem?
Czy może chodzi ci o to, co pozostało po zburzeniu i jest na terenie między tym blokiem a jednostką wojskową?
  • Odpowiedz