Wpis z mikrobloga

@goomba-pl: Czyja gra aktorska taka drętwa? Tego młodego blond policjanta? Bo on faktycznie był chyba słaby, ale Norma spoko (Vera <3), Norman też (szczególnie jak już nieco będzie dalej fabuła i się rozkręcą jego jazdy), jeszcze może odstawać ta co ma problemy z oddychaniem(?), ale z czasem chyba się wyrabia.
@goomba-pl: Też na początku miałam wrażenie, że nuda i nawet na długo odlozyłam oglądanie po pierwszych odcinkach, ale muszę przyznać, że serial z tych rozkrecajacych się zdecydowanie. Dużo ważnych kwestii jest rozwiązanych z czasem, tylko na początku panuje pozorna sielanka :) Jak ktoś lubi psychologiczne zagwozdki z wątkiem chorego psychicznie zabójcy to świetny serial. A i zdecydowanie nie nastolatki są głównym targetem jeśli mowa o publiczności.
@goomba-pl: niech Cię nie zwiodą te nastolatki, ktore pojawiają się na początku, bo to może zwiastować kolejny serial dla grupy docelowej 15-18 lat, a tak nie jest. Mnie w tym serialu ujął przede wszystkim klimat, ale i Norma i Norman, a ich stylizacje (szczególnie Normy) to jest majstersztyk. To wszystko doprawione jeszcze muzyką z lat 50. Dla mnie to genialny serial, jeden z najlepszych jakie oglądałem.
@goodghost: ja tu najbardziej lubię jak na babę przystało wątek psychologiczny całej relacji jak i Normana i Normy całkiem osobno. Ona tu reprezentuje typowy los borderki a młody to wiadomo grubsza sprawa :D
@dioxyna: @goodghost: @Tfor: @Line-Storm: @Piottix: Faktycznie później jest trochę lepiej ale nie powiedziałbym, że to jakieś wybitne dzieło. Co do gry aktorskiej to oni bardziej mówią o emocjach niż je grają, niektóre reakcje są przesadzone, inne z kolei zupełnie beznamiętne. Dotyczy to niestety większości aktorów w serialu. Przynajmniej nie ma (jeszcze) nachalnego LGBTQWERTY.
@goomba-pl: Wiesz, dla mnie i tak serial rozkręca się pod koniec 1 sezonu, a właściwie to gdzieś między 2 a 3. Pierwszy sezon to takie nie wiem co, strasznie mnie np. znudził wątek "chiński", zdecydowanie filler bo nie wiedzieli co upchnąć.
I też mogę być zbyt ugodowy dla Bates Motel, bo Hitchcock głęboko w serduszku <3, więc daję temu serialowi lekkie fory z powodu przedłużania przygód Normana Batesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dioxyna: To znaczy to takie przedłużone intro do właściwej fabuły ;P Samo White Pine Bay fajnie zarysowane na początku itd., ale wydaje mi się, że mogliby połączyć 1 i 2 sezon w jeden i wtedy byłoby to żywsze i ciekawsze.