Wpis z mikrobloga

@unm4sked: jeśli ma być tylko do programowania, to nie kupuj gamingowych, bo przepłacisz za kartę graficzną. Skup się na dobrym procesorze i szybkim SSD. Chyba, że chcesz też na nim grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@unm4sked: j/w. Jeżeli pracujesz z domu to w sumie lepiej stacje. Ja teraz lapek ale tylko dla tego że w biurze gdybym dalej robił z domu to wolałbym stacje. No chyba że gry robisz to dobra karta ma sens.
  • Odpowiedz
@unm4sked: obecni Lenovo Legion Y520. Długo go wybierałem, właśnie z powodu kompatybilności z Linuxem.

# inxi -Fmxzc0
System: Host: worker Kernel: 4.20.3-1-MANJARO x86_64 bits: 64 compiler: gcc v: 8.2.1 Console: tty 0 Distro: Manjaro Linux
Machine: Type: Laptop System: LENOVO product: 80WY v: Lenovo Y520-15IKBA serial:
Mobo: LENOVO model: LNVNB161216 v: SDK0J40709 WIN serial: UEFI: LENOVO v: 5JCN25WW
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unm4sked: pod Linuxa to w sumie wszystko będzie dobre, a jak chcesz grać to z kartą nvidii

nie wolalbys czegoś z większą baterią?
  • Odpowiedz
@unm4sked do programowania nie bierz gamingowego laptopa. Gdy będziesz chciał z nim wyjść na miasto lub w podróż to szybko z niego zrezygnujesz. Dobry procek, dysk ssd i niska waga. Według mnie najważniejsze.
  • Odpowiedz