Wpis z mikrobloga

Jak się obudziłem to czułem w kościach że coś się wydarzy. Całe szczęście, ze to tylko "kamlot" a nie inny pojazd ( ͡º ͜ʖ͡º) a Forda w sumie nie szkoda.. A i focha trzeba będzie podawać co by nie było jej za dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º) fotka w komentarzu. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #motoryzacja #kolizja oraz #mazbijeiszybkobiega
r.....5 - Jak się obudziłem to czułem w kościach że coś się wydarzy. Całe szczęście, ...

źródło: comment_f3vaUniKTjib74WFyTt2Msd9vAvW8sc0.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@renta85: Jeszcze nie wygląda tak źle, słyszałem że Focusy I karoserię to mają pancerną (silniki z resztą też ale to się rozumie samo przez siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie jestem ciekawy czy moja trójeczka też by tak dzielnie zniosła taki dziki "kamlot" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NjeMjetek: Silnik całe szczęście na medal (2.0 130KM w trzech drzwiach) zbiera się ładnie, tylko pije więcej niż ja. Natomiast jeśli idzie o karoserię to na klapie bagażnika ruda tańczy jak szalona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@renta85: Dobrze że tylko na klapie bagażnika, bo moją polówkę w ciągu roku tak zeżarło że już z drugi miesiąc rozkminiam czy tą karoserię opłaca się robić, znaleźć jakąś jakąkolwiek ze zdrową blachą za 1000 + flacha i zrobić swapa czy auto niestety na żylety ( ͡° ʖ̯ ͡°) mimo że dużo przyjemniej śmiga mi się właśnie nią niż Focusem III
  • Odpowiedz
@renta85: Nie, Polo ale też 3, 120 konne GTi, cholernie wdzięczne autko ale naprawdę nawet Mazda 626 sąsiada nie gubi tyle masy corocznie co polówka zgubiła w tym roku ()

  • Odpowiedz