Wpis z mikrobloga

@brick: Wszystko zalezy od charaktery wyjazdu, maszyny itd..

Mam rogala, mam takie sakwy jak op tylko z innej firmy i mam ameliniowe kufry. Kategoryczne stwierdzenie,ze kufry lepsze to bzdura. A przynajmniej spore splycenie tematu.

Tyle chcialem powiedziec.
  • Odpowiedz
@Majkel91: Jaki to przeładowany motocykl? Większość motocyklistów-szlifierek nie zrozumie bagażu na motocyklu, bo dla nich jazda to jazda w tę i spowrotem z dwoma t-shirtami, a sami jak jadą autem na 2 tygodnie to 400l bagażnika zajmują :-P Super motocykl, kozacko "obagażowany" i domyślam się przygoda też była mega pozytywna.
  • Odpowiedz
@bigger: no wiadomo, że rodzaj wyprawy i moto ma wpływ na to co wrzucisz, ale pamiętam zdjęcia z któregoś zlotu motomirko gdzie kumpel wrzucał sakwy które nie wytrzymały prędkości przelotowej CBRki :) Z kuframi tego problemu nie miałem nigdy ;)
  • Odpowiedz
@Majkel91: Jak z eksploatacją fzty? :D 183cm here i się zastanawiam czy by w kwietniu nie nabyć drogą kupna. Wygodne siodło? Ma jakieś bolączki, wady o których się nie mówi? Zależy mi na wygodzie w nogach bo dawałem radę z plecami i ogólnie górą na poprzednim moto a nogi to właśnie był problem (,)
  • Odpowiedz
  • 1
@tomekg0 przesiadłem się w zeszłym sezonie z cb500 na fz. Powód miałem taki sam jak ty, przy wzroście 180cm bardzo męczyły mi się nogi i plecy. Tutaj tego problemu nie mam, w jeden dzień byłem w stanie przejechać 850km i jedynym problemem była bolącą d--a xD także można się zastanowić nad jakimiś wkładkami i obszyciem siodła. Teraz jakbym miał zmieniać motor, to brał bym fz1.
Ogólnie to problemów nie stwierdziłem, tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@tomekg0 a jedyne co mi się trochę zepsuło to przycisk od rozrusznika, nie wiem jak się to fachowo nazywa :D przestał odbijać, ale nadal działa. Jeszcze nic z tym nie robiłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majkel91: czyli jak trafię na egzemplarz z wymienionym wydechem, db killerem oraz akcesoryjną kanapą to powinienem być happy, zgadza się? :D i ja z trochę większego niż CB bym przeskakiwał, jajko 600 ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majkel91: wiadomo ale wydech to nie są tanie rzeczy a seria to odkurzacz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do 10klockow nic raczej lepszego na wtrysku niż fz nie znajdę i to raczej bez ABS. Jakie są różnice między zwykłą a s2? Bo egzemplarze z początku produkcji miały tyle mocy co s2 z tego co wiem
  • Odpowiedz
  • 0
@tomekg0 moc jest ta sama.
W fz6 Fazer S2 jest troszkę inny od fazera do 2006.
Ma lepsze zegary, wygodniejsze siodło, lepszy odlewany wahacz. Czułem dużą różnicę pomiędzy tymi dwoma motorami, na korzyść S2. Do 10k raczej nie znajdziesz :P dołóż 20k i kup nowy.
  • Odpowiedz