Wpis z mikrobloga

Teoria podkowy stosuje się głównie do osi prawica-lewica. A ja bym powiedział, że do osi klaudiusz-beciak też się stosuje.

W liceum miałem dziewczynę i lubiłem się bawić jej cyckami. Ale po kilku takich spotkaniach powiedziała mi coś w stylu „aaa, bo ty się tylko po to ze mną spotykasz”. Pomyślałem sobie, że pewnie nie lubi tego, to pójdę jej na rękę i nie będę jej robił przykrości. Przez kilka spotkań nie przechodziłem do niczego. Aż za którymś razem najwidoczniej nie wytrzymała, bo sama mnie za ręce złapała i je sobie włożyła pod koszulkę xD
Byłem takim betą, że aż Chadem.

#przegryw #klaudiusz #zwiazki #redpill #p0lka
  • 4
@Roman_Polanski: powiedziałbym nawet, że koncertowo go zaliczyłem.
Bo ja jej nie mówiłem, z jakiego powodu przestałem, tylko przestałem i olałem temat. A ona pewnie sobie dopowiedziała, że pewnie mam to w dupie i mi nie zależy. Zwłaszcza, że na kilka dni przed zakończeniem historii się mnie pyta, co tak przestałem xD
@brasselOverload: Ciężko powiedzieć. mi się wydaje że jak byś po prostu robił to co robisz i miał #!$%@? na to co powiedziała, to by efekt był lepszy. ewentualnie jest tak jak Ty mówisz, tylko na przykład ona sobie mogła pomyśleć że już się za inna zabierasz - bo ją olewasz.