Wpis z mikrobloga

@HAL10K fokus mk1 ale sensownie brzmi też astra g ale ja nie polecam miałem i musialem włożyć do niego trochę złotówek by się dało jeździć. Moim pierwszym było clio2 z 98, i jeździło mi się przyjemnie do czasu aż nie rozwalilem pierwszego silnika xD rozważ też citroena xsare bo to też w miarę fajne auto
  • Odpowiedz
@HAL10K: wyglądu toto nie ma ale komfort jazdy jest,picasso ma mój ojciec z 2008 i bardzo porządny samochód ponad 100k km zrobił nim już od momentu kupna i jedynie co robi to wymienia klocki,rozrząd i olej z takich technicznych rzeczy. Nie wiem czy 2k1 benzyna był też taki mocny ale jeśli doczytasz o nim i okaże się że jest bez większych wad to bym sie nie zastanawiał. Fajne auto rodzinne,też
  • Odpowiedz
@HAL10K: a3 jeśli Ci się podoba to też fajne auto takim szybkim rzutem oka na otomoto zrobiłem to jeszcze megane można dostać w tej cenie albo opla corse.
  • Odpowiedz
@HAL10K: w internecie zwłaszcza na aukcjach tak to bywa że pisze się tylko pozytywy,obie oferty wyglądają dobrze,chociaż na tej srebrnej audi widzę lekkie wgniecenie na zderzaku po lewej stronie,jako że to ma być Twoje pierwsze auto to pewnie byś chciał to wyciągać za jakiś czas (trust me) co przyniesie jakieś koszta. Ta czarna na plus za oryginalne alusy,jeśli umiesz jeździć tak aby przy parkowaniu nie wjeżdżać na krawężniki to (patrząc
  • Odpowiedz