Wpis z mikrobloga

@krygv: Mam ten sam dylemat cumplu, i jedyne co mogę powiedzieć od siebie, to to, że wg moich obserwacji 8 nie warto kupować. Dlaczego? Bo niewiele się różni wydajnością i samą jakością działania systemu od 7, a kosztuje dużo więcej. To już lepiej w X celować z takim budżetem.
No chyba, że zależy ci na indukcyjnym ładowaniu.
Czy lepszy aparat? Sam musisz stwierdzić, ja różnicy nie widzę :P
@lubie_ogorki_kiszone: Oglądałem kilka porównań i z tego co widzę po zdjęciach różnica jest niezauważalna. Swoją drogą na czym polega fenomen zdjęć z iphone? Telefony z takimi samymi aparatami jeżeli chodzi o Mpix robią o wiele gorsze zdjęcia. Głównie to mnie do tego przekonuje.
@krygv: To sprawdź w telefonie ile obecnie masz użyte i w jakim okresie czasu. Używasz dropboxa, dysku? Ja większość zdjęć tam przerzucam więc na na swoim 6s obecnie na 32gb mam ledwo 20gb użyte i to w 2 lata, a jestem różowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krygv: @lubie_ogorki_kiszone: posiadałem wszystkie modele iPhonów od SE do X , między 7 i 8 jest bardzo mało różnic . Te zauważalne to true ton czy jakoś tak, 8 jest nieco głośniejsza , oraz ładowanie indukcyjne, no i to co dla niektórych może być kluczowe to najmniejsza pamięć jest 64gb a w 7 32gb.Nie ma różnicy w szybkości , nie zauważyłem różnic w aparacie, nie ma jakiś kluczowych funkcji w
@krygv: @lubie_ogorki_kiszone: Przez 2 lata byłem użytkownikiem iPhone 7 Plus, potem chwilę się bawiłem dla testów 8 Plus. Generalnie jedyna znaczna różnica to możliwość ładowania indukcyjnego. Jak dla mnie jedynym sensownym wyborem teraz jest kupno 7/7 Plus, albo od razu wejść w nową generację i kupić normalnego X. Dlaczego nie XS? Z tego samego powodu dlaczego nie 8. XS ma zbyt mało zmian w stosunku do X aby dopłacać do
@krygv: Jeszcze co do wielkości dysku na telefonie - mój 7 Plus miał 128 GB. Regularnie korzystałem z ok. 30 aplikacji, robiłem mnóstwo zdjęć i filmów (zdjęć było kilka tysięcy), ale kiedy niedawno sprzedawałem telefon to miałem zajętego miejsca ok. 70 GB. Nie wiem czy 32GB nie będzie za mało, ale X'a już wziąłem 64 i jak na razie w pełni mi wystarcza.