Wpis z mikrobloga

Cześć Miruny, nie znam się kompletnie dlatego pomyślałem, że zapytam was. Mam propozycję kupna Audi 80, rocznik 1993, 2.0 benzyna z gazem, za kwotę 2900zł. Z racji pewnych zawirowań jeździłem tym autem przez ponad 2 miesiące. Odpala bez zarzutu, silnik pracuje równo, nie gaśnie. Do zrobienia były by amortyzatory, oraz kierunkowskaz który nie odbija. Auto ma 280tys przebiegu. Opłaca się to brać? Nie mam wielkich potrzeb, ani wielkiego budżetu.

Jeszcze jedno pytanie, nawiew w/w aucie nie działa prawidłowo. Po uruchomieniu auta, mimo że jest włączony nie dmucha. Kiedy auto podskoczy na jakimś progu, lub dziurze, włącza się ale nie wieje z mocą na jaką go ustawiono lecz dużo, dużo słabiej, ktoś wie co to może być?

#motoryzacja #samochody
  • 6
@MocznyMsciciel: gościu mówisz o aucie za 1 pensję przeciętnego pracownika marketu i się zastanawiasz czego w nim się doczepić ? ;) kolego szanowny , nowa najtańsza bryka to 40-50 tysięcy (segment B), auta używane kilkuletnie z airbagiem nie zjechane to 30 tysięcy (nie mówię o oszukanych autach po wypadkach sprzedawanych przez oszustów), 2900 ? wybacz ale to jest cena kompletu dobrych jakościowo opon , ja sam jestem na etapie poszukiwania pierwszego
@MocznyMsciciel: człowieku w tym budżecie jak auto się nie rozpada po trzaśnięciu drzwiami to bierzesz i tyle, tak jak @vilas wyżej wspomnał to jest cena kompletu dobrych opon. Porządny rower kosztuje więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwłaszcza że jak piszesz miałeś dwa miesiące jazdy testowej - nigdzie nie dostaniesz takiej możliwości a to ogromny plus - jakby coś miało paść natychmiast to już by Ci padło w